Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Got2b je napisao(la):
Veceras Lover oko 19:20h kod T.Elektrane prelazi preko pruge,
i crveni punto (hauba crna i krov, jell se momak zove haso? ) od kreke do siporexa iza mene i onda obidje 3-4 auta i ode:lol::lol:

Adams Gay svaki dan standard;)

bgmi ja te nisam vidio nekoliiko dana, d nisi folije skino pa te tesko prepoznat ? ja vec mislio da si u dubaiju :D
 
Član
vidjam skoro svaki dan bijelog golfa keca ono bas srednjen,uske kristalne stopke,spusten... kulira po gradu;);) jel mozda neko sa foruma
 
Član
jubix je napisao(la):
Limpi prije pola sata gore na Mokusnicama, kupuje nesto u Ikanovica. Sigurno farbu za Fabiju :p

a upracen sam :D i u pravu si, farbu sam uzimao, samo ne za bibi, vec za golove na vikendici, naravno pinky, fancy :D bijelo isfuralo, moram prefarbat, hahah

stupar u "randersu", ima najnapucaniju fabiu2 u gradu, pa jedini sa ksenonima aloo :p struja na svom mjestu, standardno, a mirnes kod ladane, pretpostavka da pitu neku uzima, jel .

i da, vidjena ona pink da da, PINK octavia iz kalesije sto je mislim :icon_rolleyes: nemoguce da se ne upika :icon_eek:
 
Početnik
Popio sa Davorom kaficu pricalo se o svemu pa i o poslu,momak je prva liga stvarno.Na mjestu je i prica i sve.Ugl lijepo bilo snjim nadam se da cemo opet ubrzo ponovit :cool:
 
Top