Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

BMW 316i 90god je napisao(la):
ma stavio onako da nije slucajno na forumu, a vidim dosta cunera al nmg sve pofatati ko je ko

Sumnjam da je eky_123

@duke zabb sam napisati vidio sam ti auto kod zgrade :D



ako je isti model ko kod mene , onda znam ko je vidjao moje ga i ja po gradu , al mislim da ga nema na forumu :D
a moje mozes vidjeti vazda tu :D i ja sam tvoje neki dan pred tvojom kucom vidio , necemo se sad hvalit :D
 
Član
Bilo dosta raje na okupljanju kod energoinvesta,upoznala clana stilo i jos par njih ali ne mogu se sjetiti nick-ova :)
 
Član
aneL-TCE je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
aneL-TCE je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Bilo dosta raje na okupljanju kod energoinvesta,upoznala clana stilo i jos par njih ali ne mogu se sjetiti nick-ova :)

vidioo polaa :) lijep jee al tebee nee :p

ma skontala sam ja tvoje auto kad si krenuo,bila ja pored njega :)

hahahahhah kod golfa stajala ? ondaa sam te vidioo :p jbg nisam znaoo :)

upravo,dragana zezala, kako nisi skontao????
 
Član
PoLo9n3 je napisao(la):
aneL-TCE je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
aneL-TCE je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Bilo dosta raje na okupljanju kod energoinvesta,upoznala clana stilo i jos par njih ali ne mogu se sjetiti nick-ova :)

vidioo polaa :) lijep jee al tebee nee :p

ma skontala sam ja tvoje auto kad si krenuo,bila ja pored njega :)

hahahahhah kod golfa stajala ? ondaa sam te vidioo :p jbg nisam znaoo :)

aa jbg

upravo,dragana zezala, kako nisi skontao????

aa jbg stajalaa si ispred menee mi sjedili u gepeku :p al nisam znao da si ti Lejla :p
 
BlackPrince86 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Svratio BlackPrince86 sinoc u Brcki, zove na pice i to i bi :D jedna boca Captain Morgan-a i ciao, u 6 kuci mamurni, na Nissanu fala bogu celave gume. Nismo se culi od tad, valjda sretno stigose :cool:
Vidio sam i ja Erola i Lakija do pola noci,poslije nisam nista vise vidio :D
Stigli smo uglavnom zivi i zdravi,dobar Morgan jbt,ne boli glava uopste,samo mi nesto kao da kolo igra u stomaku :D


Jarane moj, danas navodno bilo neko okupljanje na Ciljugama, trkice i rostilji, konto sam da te zovem da idemo jer smo pricali o tome, al nisam ni ja bio bas dobar, nema fakat glavobolje, al sve ostale naznake mamurluka prisutne :D.
Al ajde ove sedmice skontamo nesto kod nas na pisti il poligonu, moram i sa Lakijem vidjet. Kako god, zovem te u utorak prije nego odem do Tz da vidimo za onu foliju.

Ste prodali Fikusa? :icon_biggrin:
 
Top