Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

BMW 316i 90god je napisao(la):


Uploaded with ImageShack.us ispred grasa ovog uhvatio, onda vidio na ap oko 10 crveni fiat amk carbon,i malo poslije toga na stupu bijeli fiat punto crni krov i crne felge nez imali na forumu :icon_question:

crveni fiat , pretpostavljam punto ti je emirex a ovaj bijeli ti je eky_123 :D
 
Član
ma stavio onako da nije slucajno na forumu, a vidim dosta cunera al nmg sve pofatati ko je ko

Sumnjam da je eky_123

@duke zabb sam napisati vidio sam ti auto kod zgrade :D
 
Član
cini mi se Nermin suljagic sinoc oko 21h kroz Canice proso, sa balkona sam opazio Boru, ako nije tvoja opet je extra heh
 
Član
vidjeh sarajlica, pokazao sam mu gdje je majstor, usput me provozao u makini, zanimljiva mu vozilica do bola:cool::cool:
 
veceras vidjen Mahir_011 u zavidovicima prvo je bio u prolazu pored kafica atlantis; scena pa onda parkiran kod hotela Kristal (čitaj "Scena")
 
Svratio BlackPrince86 sinoc u Brcki, zove na pice i to i bi :D jedna boca Captain Morgan-a i ciao, u 6 kuci mamurni, na Nissanu fala bogu celave gume. Nismo se culi od tad, valjda sretno stigose :cool:
 
erol_brcak je napisao(la):
Svratio BlackPrince86 sinoc u Brcki, zove na pice i to i bi :D jedna boca Captain Morgan-a i ciao, u 6 kuci mamurni, na Nissanu fala bogu celave gume. Nismo se culi od tad, valjda sretno stigose :cool:
Vidio sam i ja Erola i Lakija do pola noci,poslije nisam nista vise vidio :D
Stigli smo uglavnom zivi i zdravi,dobar Morgan jbt,ne boli glava uopste,samo mi nesto kao da kolo igra u stomaku :D
RS6Avant je napisao(la):
vidio sam ga na dukatiju prije 45 min tako nekako , cale su ispod kacige :cool: valjda je bio on
Ja sam taj,malo da se razbudim nakon burne noci :lol:
 
Top