Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bulex je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen maloprije bulex kod H.tuzle,pa zatim kod merkatora...hoce cojk na OMW...davao sam signalizaciju ko vatrogasac ,cini mi se da me je vidio...hehe

to nisam ja.. bio... i ja sam piketu danas blico bio iza njega... ali ne hebe covjek...


hehehe covjek koji gleda samo naprijed nikad unazad :D:D:D jbg sorry nisam vidjeo mora da sam se za nekim kokarama okreto :))
 
bulex je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen maloprije bulex kod H.tuzle,pa zatim kod merkatora...hoce cojk na OMW...davao sam signalizaciju ko vatrogasac ,cini mi se da me je vidio...hehe

to nisam ja.. bio... i ja sam piketu danas blico bio iza njega... ali ne hebe covjek...

ma vala one tvoje 18" ke i siva boja,full zatamnjen a i stopovi su isti....samo sto je lik imao angel eyes farove naprijed(to mi je jedino postavljalo pitanje)
imas dvojnika!!!hehe
 
Član
Alen88 je napisao(la):
haso je napisao(la):
Alen88 je napisao(la):
haso je napisao(la):
vidjen trizex, nestigoh da blicnem/svirnem :)

vidjen Alen88, izlazi iz samoposluge sa tariguzom u rukama :))))

nek si ti vidio tariguz... a nisi vidio veliku Milku od keksa xD

pa ja, milku si zasteko, a tariguz kamuflaza:lol::lol:

jasta neg :p
btw vidjoh trizexa nesto gleda ispod auta jel kvar neki nedo Bog??
pozz

zastrugao lafetom od pod pa provjeravao :)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
bulex je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen maloprije bulex kod H.tuzle,pa zatim kod merkatora...hoce cojk na OMW...davao sam signalizaciju ko vatrogasac ,cini mi se da me je vidio...hehe

to nisam ja.. bio... i ja sam piketu danas blico bio iza njega... ali ne hebe covjek...

ma vala one tvoje 18" ke i siva boja,full zatamnjen a i stopovi su isti....samo sto je lik imao angel eyes farove naprijed(to mi je jedino postavljalo pitanje)
imas dvojnika!!!hehe

to je reggie_vr6 mislim da i on ima na forumu :)) spusten na 18kama, aa farovi xernoni led stopovi i sva stakla u lumaru... super golfic
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top