Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GOLF TZ je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
sad sam vidio corrada gasa...sad dali je green devil neznam....:D

nisam ja sigurno, ev me kod kuce :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

@lover .....ja se ubi mahajuci on nista..danas ga vidio 3 puta...prvi put maho....on nsita pa mi posle nesto ofirno jbt.....maho mu i juce...nema on pravo jordami ko kakva tuzlanka.:D

ahahha pa jesil maho iz auta il pjeske? slabo obracam paznju na pjesake po trotoarima,samo na pjesackom :D
 
Legend
187 je napisao(la):
vidjen noke danas kod el tarik pumbe kreno prema velesicima... pozz se ;)

ajd drago mi je da sam konacno vidio tog famoznog golfa, super izgleda, i moram priznati da mu bijela boja "stoji" drama ;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
sad sam vidio corrada gasa...sad dali je green devil neznam....:D

nisam ja sigurno, ev me kod kuce :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

@lover .....ja se ubi mahajuci on nista..danas ga vidio 3 puta...prvi put maho....on nsita pa mi posle nesto ofirno jbt.....maho mu i juce...nema on pravo jordami ko kakva tuzlanka.:D

ahahha pa jesil maho iz auta il pjeske? slabo obracam paznju na pjesake po trotoarima,samo na pjesackom :D

pjeske...iso iz teretane i naletio na tebe...:D
 

187

Član
.nOKe je napisao(la):
187 je napisao(la):
vidjen noke danas kod el tarik pumbe kreno prema velesicima... pozz se ;)

ajd drago mi je da sam konacno vidio tog famoznog golfa, super izgleda, i moram priznati da mu bijela boja "stoji" drama ;)

hahahhahaha.... famoznog... hvala ja gledam ide dobra dvica svera zaobilazi rupe reko eno noketa...prejak golf..
 
Član
kavaz je napisao(la):
smaya vozacina kod katolicke (pioneer_09)
oko 11 na brcanskoj fiat_hgt (mislim da je on) vozika se , zvuk perverzija
pike kod autora parkiran , a i prolazio u vise navrata , extra ibiza , prelijepo ;)
nenadov puntic na brcanskoj , ljepotan pravi :cool:

hehehhe to sam ja popalio rasvjetu, zalomio u grandu pa kad izadjem da znam nac auto :)))
 
mah sinoc ovaj Got2b po Trgu bremena kulira gleda maloljetnice hh:cool:
kako sam vidio na auticu imas lijep auspuh samo nema zvuka onog j*enog :icon_smile: hh
 
Član
vidio veceras nokke-ta, prema grbavici dole.. ode sa burazom navijati, imaju oni taj neki klub, nesto :D
golf jos ljepsi nego prosli put kad sa vidio, prosirio se samo tako ;)
a i ide bgm fino, malo ga saobracaj zeznuo samo :cool:
 
Član
vidio Ferrari prvi put uzivo u Bugojnu zute boje ne znam koji je model, kaze covjek vidi ovo, ja gledam i ne vidim nista kad ono po podu puze dole.Momak koji vozi nosi kacket Ferrari da nije ko s foruma :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top