Citroen C5 III+

Citroen C5 III+

Na dizelu je vise sminka ja mislim, ali sam citao da im isto tako i oduzme snage, no makar ga mozes iskljucivati i ukljucivati, jer je drugaciji princip nego kod turbo benzinca ;)
 
ProTuningCentar Sarajevo ima HKS bloww off oko 150ak KM, mada mi ljudi govore da je to CHINA HKS...

A3M banja luka nisam dobio, ili se ne javljaju ili su ne dostupni... pokusat cu u ponedeljak

Brum Brum je napisao(la):
Vidim zadovoljan si carbon folijom, :cool: super je ispalo, nema sta ;)

Hvala drugar :)

vladica85 je napisao(la):
Odlicno izgleda ova "karbonizacija" unutra:cool:
Bice jos ako Bog da, samo da se nafuram :)

Hvala :)

Drugari, posto se jos nisam odlucio oko velicine felgi 17 ili 18"

evo par slika koje sam izdvojio iz oglasa

17"  oko 750KM    (lose gume)
slika-14133-2011-10-1319185273-velika.jpg


17" oko 800KM    (lose gume)
slika-14133-2011-10-1319190671-velika.jpg


18" oko 750KM   (lose gume)
slika-35482-2011-06-1309325362-velika.jpg


18" oko 800KM  (fale 2 gume, lakirale bi se u sivu boju)
slika-83738-2011-10-1318084750-velika.jpg


Jedni mi govore da je teze naci 17" gume nego 18"...drugi obrnuto...    strah me koliko cu na kraju morati izdvojiti samo za gume :(
 
Član
Uzmi 17-ke, jeftinije su nove, a i vise ih raja koristi, pa ces lakse naci polovne. Mogu se solidne polovne 17-ke naci za 200 do 250 KM (na gume mislim).
 
A3M BL ti odavno ne radi, a taj blow off mozes i sa interneta naruciti ;)

Ja sam ipak misljenja da probas uganjati fabricke 18ke koje dolaze na njemu, pa ofarbati ili nesto, jer 17ka izgleda malo na tom autu ;)
 
Legend
Ja 18"ke kupujem vec 4 godine od lika iz srebrenika zapravo iza srebrenika, covjek se samo gumama bavi, ima od 12ke do 20tke sve zivo ljetna zimska kisna sta hoces. Ogromna hala, udjes i biras sebi sam ko u super marketu. 18" kostaju 250 KM 4 komada.

Ljetne 18"ke mozes sada kupiti i na ILMI dole u Šijama, 45 KM komad. sve gume su ima skoro pa nove, jer ih skidaju sta kola koja rashoduju u dijelove. Tako da to uopste nije problem, jer za 300 KM mozes da biras dimenziju i šaru gume.

;)
 
Legend
Evo mojih guma, bolja sara i losa sara, znaci od 4 gume samo zadnja desna ima ovako potrosenu saru. Nema lazi nema prevare :) Felgice su trenutno na S maxu, al za par dana ce na farbanje, dok za hladni jos malo. Jos neznam hocul ponovo u bijelu ili neku drugu boju, ako ofarbam u sivo ide na prodaju, ako ofarbam u bjelo ostaju budemo vidili. :D

p281011151102.jpg


p281011151202.jpg
 
Član
ja bi ipak na njega 18ke, jer je auto robusno.....17ke od maka ove nisu lose...ali 18 je taman...:cool:
 
technoGeek je napisao(la):
A3M BL ti odavno ne radi, a taj blow off mozes i sa interneta naruciti ;)

Ja sam ipak misljenja da probas uganjati fabricke 18ke koje dolaze na njemu, pa ofarbati ili nesto, jer 17ka izgleda malo na tom autu ;)

Jbga nisam znao za A3M, vidio sam na EBAY u ima ih od nekih 30ak $ pa dalje... pa me strah da ne narucim nesto bezveze...

Jedva sam i ove felge nasao, vrlo malo ima 5x108 felgi. I ja mislim da su 18" taman :) al me brinu gume...
 
Član
PanTheRoo7 je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
A3M BL ti odavno ne radi, a taj blow off mozes i sa interneta naruciti ;)

Ja sam ipak misljenja da probas uganjati fabricke 18ke koje dolaze na njemu, pa ofarbati ili nesto, jer 17ka izgleda malo na tom autu ;)

Jbga nisam znao za A3M, vidio sam na EBAY u ima ih od nekih 30ak $ pa dalje... pa me strah da ne narucim nesto bezveze...

Jedva sam i ove felge nasao, vrlo malo ima 5x108 felgi. I ja mislim da su 18" taman :) al me brinu gume...

Za ovaj hks blow off sto ti nudi ProTuning centar garantovano ti je da je sve ok,mislim da se neces pokajati ako ga narucis ;)
 
Samo trazi za dizela, gledaj da je kakav brand kao Greedy ili HKS. Za gume eto i to nije problem ako vec ima jeftino dobrih polovnih...

Isto tako, ako imas koga vani, mozes preko ebaya i felge uzeti, s gumama, jer je kod njih gore skupo demontirati i sve, a jeftinije ces proci ako budes imao srece s cijenama ;)
 
ukralo se malo vremena i karboniziro sam i CD plejer

14102011468.jpg




Juce sam se provozao do SAR i narucio HKS blow off, Madzid mi je rekao da ce mi stici za nekih 7-10 dana.
 
Početnik
Ko ti je radio karbon ?
Je li gdje na TK ili? Koliko je krov kostao ?

Hvala

I nebi da budem derpe al kod tebe nije exclusive ...
 
Top