Citroen C5 III+

Citroen C5 III+

Reflex je napisao(la):
Cićo izgleda fantastično, kod mene je Renault udoban, mogu mislit kakva je tek ova ladja u vožnji.

Meni se lično carbon look ne svidja na ovakvim vrstama auta (executive limuzine). Carboon mi je više za neka performans tuning auta, a ovo je, kako i sam kažeš, limuzina za gospodina čo'eka :D No, opet, to je sve do ukusa, bitno je da se tebi djasvi.

Sretno u radovima i da puno kilometara prevališ s njim. ;)

I ja imam staru Lagunu, sto se tice sjedista Laguna mi je dosta udobnija, ali sto se tice ovjesa C5 to je druga prica :)

Meni se carbon svidja, a cim dodje ljepse vrijeme pucam ga i preko sredine haube, i spustam dole negdje mozda do tablice.
A i ovaj je performance tuning :) cipovan je :)

Hvala na predjenoj kilometrazi :)

G@GY je napisao(la):
Drug sve pohvale za auto, svaka cast ;)

;)
 
Član
Prijatelju, ja vozim navedeni C5 2,0 hdi kao službeni već skoro 2 godine i prešao sam s njim mnogo kilometara, imam i prilično iskustva. Na njemu su serijske 17-ke koje izgledaju dobro, i nisam siguran da bi trebalo stavljati veće, jer to nije taj tip auta (po mom mišljenju). Na njemu su serijske 17ke koje su dolazile na svim modelima 2010, a krajem te godine je došao redizajn koji je između ostalog uključivao drukčije felge u seriji. Dovoljno je udoban da možeš i 19ke staviti komotno. Vidio sam ljetos u Italiji jednog c5 sa 19kama i ne stoje loše ali, kako rekoh, smatram da to nije taj tip auta da mu dobro stoje niskoprofilne gume.
 
Pug fan je napisao(la):
Prijatelju, ja vozim navedeni C5 2,0 hdi kao službeni već skoro 2 godine i prešao sam s njim mnogo kilometara, imam i prilično iskustva. Na njemu su serijske 17-ke koje izgledaju dobro, i nisam siguran da bi trebalo stavljati veće, jer to nije taj tip auta (po mom mišljenju). Na njemu su serijske 17ke koje su dolazile na svim modelima 2010, a krajem te godine je došao redizajn koji je između ostalog uključivao drukčije felge u seriji. Dovoljno je udoban da možeš i 19ke staviti komotno. Vidio sam ljetos u Italiji jednog c5 sa 19kama i ne stoje loše ali, kako rekoh, smatram da to nije taj tip auta da mu dobro stoje niskoprofilne gume.

2.0 HDI je vrlo tezak za niskoproflne gume, sto se tice udobnosti, jos sam mlad pa me toliko to i ne zanima, ali su problem starci, jer oni non stop pametuju... :)

Sto se mene tice ja bi i 20ke stavio :)

OmO je napisao(la):
Sa srecom komsija :cool:

Hvala Omare :)

MuMa je napisao(la):
Dobar Citroen Sani... mozda bi treba da ga zatamnis :)

Ma bit ce brate...ne moze se sve odjdnom :)

De Lagunu de C5, de Apriliu, de ovu de onu..........nemam vremena ba :) a vidi kakvo je vrijeme doslo, cim je sunce mi na 2točkašima :)
 
Top