Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Član
Ja sam nausu na Gaspromu kod Vize prije nove godine pun rezervoar i nisam imao nikakvi problema, Jos za novu godinu bio na Vlasicu tu noc bilo oko -25 ujutro upalio bez problema nije nista zaledilo.
Inace sipam na Energo petrolu al sad cesto dolazim u Sarajevo pa mi usput nasut na Gaspromu jer je jeftiniji 20kf.
Sve u svemu ja sam zadovoljan pa dokle vidjecemo....
 
Član
Gasprom Tuzla, dizel 1.86, ja imam osjećaj da mi auto ide bolje na njihovom gorivu, kad su ovi žešći minusi bili auto bilo vani, palio normalno, a dal više troši na ovom "jeftinom" gorivu i ne znam baš, ne pratim to.
 
Član
da se malo uključim kao čovjek iz struke, gorivo na Gazpromu je daleko najkvalitetnije na tržištu, puno (ovo se može izraziti i u brojevima) kvalitetnije od bilo kog drugog na tržištu BiH. što se tiče navoda da ledi, to je bar jednostavno, bilo kakav problem ako imate sa gorivom, odete u ovlašteni servis, ljudi potvrde da je to stvarno problem zbog goriva, odnesete račun i Gazprom vam plati svu štetu ;)
 
BHT Ovisnik
Ja sipam plin,ostalo na crno, i gle cuda, za novu mi diesel 2x zaledi u dzipu na -20 :D
Al opet kazu nije do goriva,nego da valjda u filteru goriva bude vode,cega li sta kako
 
Član
da se malo uključim kao čovjek iz struke, gorivo na Gazpromu je daleko najkvalitetnije na tržištu, puno (ovo se može izraziti i u brojevima) kvalitetnije od bilo kog drugog na tržištu BiH. što se tiče navoda da ledi, to je bar jednostavno, bilo kakav problem ako imate sa gorivom, odete u ovlašteni servis, ljudi potvrde da je to stvarno problem zbog goriva, odnesete račun i Gazprom vam plati svu štetu ;)
To sto kazu kod mene vako-nako, nasuo ovde-onde, je sve na nivou price "rekla-kazala" i "cuo ja od jednog..." jer ovo je mjesto gdje svako moze tvrditi sta hoce bez ikakvih dokaza... Kao sto si vec rekao, ko ima problem nek izvoli potraziti resenje, kod "krivca", a vjerujem da niti je niti ce, se ko pojaviti sa bar 1 argumentom.
Eto npr. ja, kad operem auto-ono detaljno, ono ide bar za 10% bolje, jace, brze... :), i kladim se da ce to jos potvrdit bar nekoliko ljudi, i ajd sad da me neko ubjedi da to nije tako :rolleyes: , ( a nidje veze niti logike i argumenta), a kamoli kad promjenis pumpu gdje sipas.
 
da se malo uključim kao čovjek iz struke, gorivo na Gazpromu je daleko najkvalitetnije na tržištu, puno (ovo se može izraziti i u brojevima) kvalitetnije od bilo kog drugog na tržištu BiH. što se tiče navoda da ledi, to je bar jednostavno, bilo kakav problem ako imate sa gorivom, odete u ovlašteni servis, ljudi potvrde da je to stvarno problem zbog goriva, odnesete račun i Gazprom vam plati svu štetu ;)
:D
 
Član
da se malo uključim kao čovjek iz struke, gorivo na Gazpromu je daleko najkvalitetnije na tržištu, puno (ovo se može izraziti i u brojevima) kvalitetnije od bilo kog drugog na tržištu BiH. što se tiče navoda da ledi, to je bar jednostavno, bilo kakav problem ako imate sa gorivom, odete u ovlašteni servis, ljudi potvrde da je to stvarno problem zbog goriva, odnesete račun i Gazprom vam plati svu štetu ;)
Stvarno ne znam koja je tvoja struka ako si komicar dobro ti ide. Kako dokazati da si sipao na gazpromovoj pumpi, kako dokazati da od ranije nije bilo u rezervoaru vode ili filteru i pogotov da gazprom u ugovoru ima stavku da garantuje za svoje gorivo i pogotov da placa popravke ukoliko je nastala zbog njihovog goriva. Pogotov zbog toga sto gazprom nema nikakve veze sa kvalitetom goriva zna se ko to kontrolise.
 
Top