Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Član
Pretrgli se, samo par pumpi spustilo za 10 feninga, sada 2,21 benzin a dizel 2.26. Gazprom jos uvijek 2.31...
 
Kad bi pala cijena na 1.8 jeste li svijesni koliko bi firmi koje su poskupljenja svojih proizvoda pravdali povecanjem cijena goriva morali isto tako prepraviti cijene svojih proizvoda i usluga??
 
Član
Kad bi pala cijena na 1.8 jeste li svijesni koliko bi firmi koje su poskupljenja svojih proizvoda pravdali povecanjem cijena goriva morali isto tako prepraviti cijene svojih proizvoda i usluga??
Kao to bi nas trebalo zanimati :) to sto smo mi prva drzava koja je korumpirana u svijetu i sto kod nas rade sta hoce... Ali iskreno mene ni malo to ne zanima sto bi oni trebali spustati cijene i to nema veze sa cijenama goriva, ali posto smo mi u Bosni, inace divnoj drzavi gdje sve cvjeta, svako izmislja i radi sta hoce... Ali najvise cijene ne idu dole jer su cijene goriva pale ali politicari nece da dozvole spustanje cijene jer sada vise oni dobiju za svoje plate, pausale, kojekavi odvojeni zivoti i slicno...
 
Poslednja izmena:
Član
kod nas ovdje gazprom hifa nestro svi ostali na starim cjenama manje vise oko 2.30
ovo mi mirise da ce se te cjene drzati dok se ne potrose "zalihe" i onda ce biti par dana snizenje i kad poskupi gorivo ponovo 15 min kasnije ce opet biti povecane cjena
 
Top