Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Na EP u Kladnju su smanjili na 2,31 sva goriva, plin je ostao isti.
Na ES Petrol dizel 2,26. 95 isto 2,26, a 98 2,31.
 
Član
Evo danas nasuo na GASPROM-u. Velika guzva, auta svake sekunde dolaze. Gorivo sasvim ok.
@Dzeni kako si mislio, je li sa kanisterom. :)
 
Član
Iako pada barel kod nas cijene sigurno se nece promijeniti, i ako budu to ce biti samo 10-15 feninga najvise... Zasto? Zato sto su vidjeli da koliko god budu stavljali cijene "stoka", a to smo mi, cemo i dalje sipati isto... Tako da su ovi vidjeli da mogu drzati i stavljati cijene kakve hoce, nazalost dok je ovaca bice i vune... Seru oni puno i samo izmisljaju "poreze", a nisu spomenuli to koliko se (oko 60-70kf od svake litre) izdvaja za plate budzetskih korisnika, tacnije politicara i njihova j*bakanja okolo, a ne te poreze i akcize sto su naveli...
I da ono najbitnije, cijene jos uvijek iste, benzin 2.31 dizel 2,30 i nesto...
 
Poslednja izmena:
Član
na petrolu vidim danas 2,21 dizel, mislim da su i ostali spustili, al opet je to daleko od gazpromovih 2,11, a da ne pominjem 2,01
 
Član
na petrolu vidim danas 2,21 dizel, mislim da su i ostali spustili, al opet je to daleko od gazpromovih 2,11, a da ne pominjem 2,01
Uz BIHAMK člansku karticu cijena na PETROL benzinskim pumpama je još 0,05 KM po litru niža, tako da "novih" 2,16 KM za dizel nije toliko "daleko" od GAZPROMovih 2,11 KM. Jučer u Gračanici kod Doboja cijena dizela na GAZPROMu je bila preko 2,20 KM (nisam siguran je li bila 2,21 ili 2,26) a u Doboju na Gazpromu je cijena dizela bila 2,09 KM.
 
Član
Jucer slusam radio i govore da bi trebalo gorivo pasti na 1.80 km...Ima li itko info ili je opet suplja?
 
Top