CHAT

CHAT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Pa nije bas da i ovde se moze lajat, ali ovdje ce mo prebacivati sve OT koje nadjemo a nebudu direktno za brisati. Ipak ne treba ovdje pisati gdje si sinoc bubo :)
 
Administrator
ma sta ima veze Daki nek se ovde druze a ostale teme nek ostanu ciste od off-a
 
Član
daki je napisao(la):
Pa nije bas da i ovde se moze lajat, ali ovdje ce mo prebacivati sve OT koje nadjemo a nebudu direktno za brisati. Ipak ne treba ovdje pisati gdje si sinoc bubo :)

U jebemu pa zar si me i ti vidio? Fakat moram nac diskretniji place za parkiranje :)
 
Legend
trizex je napisao(la):
daki je napisao(la):
Pa nije bas da i ovde se moze lajat, ali ovdje ce mo prebacivati sve OT koje nadjemo a nebudu direktno za brisati. Ipak ne treba ovdje pisati gdje si sinoc bubo :)

U jebemu pa zar si me i ti vidio? Fakat moram nac diskretniji place za parkiranje :)

Ofiras se :D
Kad podjes pored elektrodistribucije, ljevo, uzbrdo do groblja, pa put prema ilincic, a onda ne ides desno na ilincicu nego dole u Orasje :) pa onda skrenes desno, a ne u Orasje pa put prema Par selu :)
 
Član
daki je napisao(la):
trizex je napisao(la):
daki je napisao(la):
Pa nije bas da i ovde se moze lajat, ali ovdje ce mo prebacivati sve OT koje nadjemo a nebudu direktno za brisati. Ipak ne treba ovdje pisati gdje si sinoc bubo :)

U jebemu pa zar si me i ti vidio? Fakat moram nac diskretniji place za parkiranje :)

Ofiras se :D
Kad podjes pored elektrodistribucije, ljevo, uzbrdo do groblja, pa put prema ilincic, a onda ne ides desno na ilincicu nego dole u Orasje :) pa onda skrenes desno, a ne u Orasje pa put prema Par selu :)


E nisam gore bio :) ali ja volim tim putem kad podjes, pa cim skrenes kod groblja desno, spustis se preko onog kao "mostica"/suzenja puta, i s desne strane odmah imas prostora za parkirati a izmedju drveca se vidi vecina tz :D
 
Član
BTW, posao ja jednom gore, i u po penjanja pored elektrodistribucije pocne da mi trza auto :) tolko tanak s gorivom bio da kako se nageo nije mogao da povuce :D
 
Legend
Ahahahaha, neku noc sam na filozofskom dao Nedi jedan dobar savjet, a evo nije problem besplatno ga dajem i tebi.

Nedo kaze hoce da ulaze u Tipa, pa poce da nabraja hoce ovo hoce ono... Reko Nedo(a ti zapisi sebi na papiric) najbolje ti je da ulozis u grijace zadnje sajbe, a on me bljedo gleda, pa reko kad budes zimi guro da ti nije hladno. :)
 
Član
daki je napisao(la):
Ahahahaha, neku noc sam na filozofskom dao Nedi jedan dobar savjet, a evo nije problem besplatno ga dajem i tebi.

Nedo kaze hoce da ulaze u Tipa, pa poce da nabraja hoce ovo hoce ono... Reko Nedo(a ti zapisi sebi na papiric) najbolje ti je da ulozis u grijace zadnje sajbe, a on me bljedo gleda, pa reko kad budes zimi guro da ti nije hladno. :)

Mani se kopiranja Yugo fazona :p:p:p Nedo je dokazani hajvan, a ja izazivam sad :) al jedini, JEDINI put, kad je moj Tipo ostao (a i tad ne 100% nepokretan, domilio sa svojim pogonom do zgrade) na cesti je kad sam mu zapalio lamelu :) i to naravno 100% ja kriv :D

A to sto mi grijaci stvarno ne rade, to je druga stvar....:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top