CHAT

CHAT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
trizex je napisao(la):
daki je napisao(la):
Ahahahaha, neku noc sam na filozofskom dao Nedi jedan dobar savjet, a evo nije problem besplatno ga dajem i tebi.

Nedo kaze hoce da ulaze u Tipa, pa poce da nabraja hoce ovo hoce ono... Reko Nedo(a ti zapisi sebi na papiric) najbolje ti je da ulozis u grijace zadnje sajbe, a on me bljedo gleda, pa reko kad budes zimi guro da ti nije hladno. :)

Mani se kopiranja Yugo fazona :p:p:p Nedo je dokazani hajvan, a ja izazivam sad :) al jedini, JEDINI put, kad je moj Tipo ostao (a i tad ne 100% nepokretan, domilio sa svojim pogonom do zgrade) na cesti je kad sam mu zapalio lamelu :) i to naravno 100% ja kriv :D

A to sto mi grijaci stvarno ne rade, to je druga stvar....:D

Eto vidish :lol:
 
Član
Aj ti sto si audija prevrno na krov pa ti crn nemoj lagat :) A Nedo, sta da ti kazem :) ljudi rasturaju zupcaste trkajuc se, on ga ubije na leru pred garazom :) 2 put :)
 
Član
e ljudi imam jednu ideju za chat.da napravimo kanal na mircu i da imamo svoj password za ulazak na kanal.znaci ko nema pass nemoze uc.il ono invite only.ko je za nek digne ruku
 
Član
Netreba mirc beze je to
Neko od moderatora moze naci skriptu da stavi chat na stranicu
Napises ime i svoj pass i ulazis preko stranice,potrazicu ja tu skriptu pa cu se javiti da neko od admina preuzme ako zeli.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top