Bravo 1.8 16v GT

Bravo 1.8 16v GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pošto neće biti nikakvih velikih ćuning podhvata na bravu, onda je glupo otvarati temu u podforumu "projekti članova" :D stoga ću sve što radim i što se bude radilo stavljati ovdje, slike i tako to. nadam se da to nije problem :) evo ovih dana se malo s muzikicom kemijalo...
 
Fin Bravo,ima neka zena ga vozi iz moje zgrade,kao obiteljsko auto (šteta).Uvijek sam se pitao koliko konjica ima ovo cudo,pa koliko ima?
 
Član
ima 83KW, znači nekih 110ks :cool: eo neke slike od danas...

prvo se moralo uzet neki radio jer je u njemu bio onaj njegov tvornički na kasete, što se poklopac otvara kao na bunaru :) ovaj fini 770kn dođe, sony-ev, 4x52, sa USB utorom i aux izlazom-ulazom što li je :D te QuickBrowZer funkcijom ;)
kbdhec.jpg



Pa onda nakon toga naravno i neki zvučnici jel :) isto marke Sony, dva komada, oko 400kn. pa se malo bušilo, rezalo, ubodna pila je radila i tako :)
zxvdwx.jpg

bjzud.jpg


e i onda sam izvukao woofer negdje iz podruma, tavana, davno kupljen zajedno s magnatovim pojačalom jer je bilo jako niska cijena i isplatilo se, no samo je stajao do sad, skupljao prašinu kao što se vidi :D naravno treba ga spojit kao i pojačalo, no nema se vremena za to, ipak treba sve plastike počupat pa kablove provuć...bit će i toga dok se skupi živaca i vremena :)
vhyq8i.jpg
 
Član
evo malo se vremena uhvatilo pa se rastavljalo komplet sve plastike i provlačila muzika, no izdala me baterija na mobu a digitalac nije bio tu, tako da su slike samo ono što je rezultiralo na kraju :)

zanemarite ove žice od pojačala do woofera, to je samo privremeno da šljaka :D bit će i to rješeno kroz idući tjedan :)

2mr89yo.jpg

fy1f2f.jpg

2vnm1ee.jpg


da napomenem, nisam htio namjerno neku brutalnu muziku i šta ja znam, nego tek toliko..za svoj gušt :)

sutra ako se uhvati vremena sljedi zatamnjivanje zadnjih stakala i zadnje šajbe, pa budem i to stavio ;)
 
Član
Bio je super, sad jos bolji, al zuta mu lezi, i auspuh mi se svidja, jeste vecinom stock, al super je, ajde jeva cekam dalje radove :icon_smile:
 
Član
evo ovih dana, ili za vikend se idu stakla zatamnit, nešto sam razmišljao zadnji kraj spustit za 3 cm, jer je prednji već spušten pa u odnosu na zadnji ružno izgleda, i ubacit distancere ali samo odozada, i to sam čak mislio sa svake strane po 2 cm, ne znam da li će biti previše to, pa ako tko ima iskustava da savjetuje malo? :D
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
extra je ispalo ;)
samo sto prije zadnji spojler,ovako izgleda nekako bezze s'guza :D

gledao sam, moram bušit zadnju šajbu onda, a to mi se baš sad i ne radi :D bit će i to s vremenom.. jer njegova nisu vrata od gepeka, s drugog brava su, zato nema spojlera, ali auto je GT ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top