Bravo 1.8 16v GT

Bravo 1.8 16v GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da vam predstavim i svog žućana :)

bravo je 1.8 GT, iz 1996 godine, ful oprema osim kože ;)

9bm82c.jpg


ir88ip.jpg


16bjchw.jpg
 
Član
prešao je 160 tisuća. planovi za dalje su, samo neke lijepe felgice (ako imate kakav dobar prjedlog koje bi mu lijepo stajale slobodno napišite), neka lagana muzikica, zatamljivanje stakala, i spuštanje za par centimetara ;) sa ispuhom sam zadovoljan, fino se čuje niti preglasno niti preobično, nako ugodno, fino, lagano prede :)
 
Član
Tiho_16v je napisao(la):
prešao je 160 tisuća. planovi za dalje su, samo neke lijepe felgice (ako imate kakav dobar prjedlog koje bi mu lijepo stajale slobodno napišite), neka lagana muzikica, zatamljivanje stakala, i spuštanje za par centimetara ;) sa ispuhom sam zadovoljan, fino se čuje niti preglasno niti preobično, nako ugodno, fino, lagano prede :)

kad ovo uradis bit ce extra:cool:
 
Član
ne znam edoze, ja sam bio lud za đapaniz autima, nisam baš informiran o talijanima :) auto je bio lakiran, pa je vjerovatno skinuto i nije vraćeno ;) no ići će i on, i možda obrvice ali ako mi bude djelovalo kićasto neću stavljati. mrzim "plastik fantastik" ćuning i sve te jebane, možda sam čudan ali jbg nije mi to nešta extra niti lijepo previše :)
 
Član
ma znam na što misliš :cool: kažem za obrvice da će mi možda biti kić..ne znam..zavisi kako mu "legnu" :) ali ovaj tvorničkki spojler će svakako ići samo je pitanje vremena ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top