Bmw E46 330ci

Bmw E46 330ci

Član
A jesu te napali sa svih strana :D Nije tako ni lose, vidio sam te neki dan u Tz, nije bas tako upadljivo kao na slikama. Uostalom radi kako je tebi cejf i volja.
 
Član
Gdje si me vidjeo druze tacno? Ma znsm i ja da nije upadljivo meni je top jos samo sredit zadnji dio auta i s vana i ovako top :)
 
Dragon ti si meni majke mi smijesan kod tebe vazda kontra . Ja kad sam trazio auto htjeo sam bmw dvoja vrata i puno konja i naravno auto ocuvano , da je bila trica 5.0ci ja bi je kupio . Ne kontam sta ce smanjiti preformanse karambolka felge, spustanje autafolije uskoro i kompletan izduv itd . Sta je kod tebe tjuning auta ?
Ovamo svi se lozite na felge na bbs ovo ono german style ,veliki falc et kupim felge ocuvane i lupate mi komentare da sam fulo kupim karambolku m3 ni to ne stoji ok samo jos mi folije niste rekli da skinem.Ko godje vidjeo auto kaze da je perverzija sto se tice moji radova i svega ostalog .
Col3 karambolka je 139,99eplus prevoz busom do bosne 30e mi uzeo , uz nju dodju maglenke i mrezica a montira se na tvoju gredu.A jest to unutra na sivkasto i planiram oforbati u crno al sve nikad .

DRAGAN Felge su prednje 8,5 j et 20 a zadnje 9,5 et 15 al one u zovo nisu izasle van iz blatobrana mozda na slikama tako djeluje dok su zadnje min 1 cm jbg

Upravu si i ja se petljam gdje mi nije mjesto , tvoje auto sebi radis samo nastavi ;)
 
Hayyy....pozz...heh
Ja se potpisujem da nisam nista lose rekao...
Ja znam da slika i uzivo nije nekad ni blizu zato sam naglasio il da mi se cini il da tako izgleda...
Felg3 su super top nemoj ih mijenjat samo pokusaj nesto ucinit dal gumom rijesit ili kao sto planiras prosirit rubove i to bi bilo to...
A jesi stopke lijepio foliju ili ????
 
Član
Dragon ne kazem ja da ne trebas komrntarisati savjet je uvijek dobro doso .
Passat stopke du zatamljene s folijom
 
Član
I danas se malo radilo. Trapovi prehledani samo jedan stabilizator dobio lufta ostalo top, posle toga na optiku otjerao desni prednji tocak nije bio u spuri 7 stepeni jer sam skidao amortizere itd sad je sve super. Gume promijenjene 225 35 namontirane i pozadi rub vani 1 cm :))
 

Prilozi

  • DSC_0194.JPG
    DSC_0194.JPG
    749,7 KB · Pregleda: 105
  • DSC_0185.JPG
    DSC_0185.JPG
    822,6 KB · Pregleda: 101
  • DSC_0190.JPG
    DSC_0190.JPG
    1,1 MB · Pregleda: 115
  • DSC_0195.JPG
    DSC_0195.JPG
    847,1 KB · Pregleda: 105
Član
imao sam slicne probleme sa felgama,brat mi je istog imao samo facelift e46, isto je tako imao probleme sa ET-om i na kraju se vratio na fabriku,kod serije 3 ET je 35 (standard) koliko se ja razumijem,auto je TOP ja ovdje nebi vise nista dirao,eventualno srce felgi ofarbati u neku drugu boju...;)
 
Član
Giba trazim 215 ili 205 35 19 mada je to tesko naci ali postoje .Hvala drug
Sancho jest jeben et neki do sada se nisam susretao sa et , jer ovo mi je prvo auto pa tako da mi trebaju savjeti.
A za sad necu nista osim rubova blatobrana mozda po cent produzit da predje felgu ko sto kazu ici ce na fazon m3 a nece ni felge strsit vani.
 
Član
etoo kad se spusti bit ce bolje i srce felgi druga boja da ubije malo ovo sivilo probaj i naprijed ovaj gril i resetke u crno sa folijom cisto da vidis kako ce biti...
ouklA4O.jpg
 
Kako vi izadjete na kraj s policijom s tim zatamnjenjima sajbi i prednjih stakala? Ja upravo planiram zatamnjivanje od cca 30ak %, sad zasad samo zadnja stakla...i razmisljam da li da radim ili ne zadnju sajbu, ko ce se peglat s drotEvima :/
 
Član
Zatamni sve istom niansom i nemoj previse i pucaj pricu dasi ga uvezao tako , vecina tako radi . Kod mene je takodje 35% prezadovoljan sam .
SOFFA ovo je perverzija , stavio sam uzu gumu pozadi vise ne kaca cak su i odbojnici stigli tako u Avgustu kad se vratim ide spustanje na maximum hehe gewinde su pozadi a naprijed idu neke sporske opruge :) svidja mi se kombinacija
 

Prilozi

  • DSC_0200.JPG
    DSC_0200.JPG
    873,7 KB · Pregleda: 87
  • DSC_0198.JPG
    DSC_0198.JPG
    1.020,8 KB · Pregleda: 91
  • DSC_0202.JPG
    DSC_0202.JPG
    929,6 KB · Pregleda: 86
Član
Stiglo i ovo cudo sad se da spustit jos samo naci dvije nove gume 215/35/19 i top
 

Prilozi

  • DSC_0244.JPG
    DSC_0244.JPG
    908,5 KB · Pregleda: 71
Top