Bmw E46 330ci

Bmw E46 330ci

Član
Štopke se ni meni ne svidjaju,fino su uradjene ali nije to to pa cu preko ebay naruciti sa diodama a ove skinut to nije problem rijesiti .Što se tice ove karambolke smijesno mi je da mi neko kaze da mu ne stoji M3 karambolka (a vas 99% fura na cvajama duboke karambolke i gti naljepnice itd itd ;) ovo nije seljo tjuning ili ciguligu tjuning kako se kaze, auto radim u m3 fazonu kolko tolko.
Što se felgica tice nisam ni ja odusevljen sto su izasle vani ovolko al jebiga takav et felge mada nigdje nepise da 18 ke idu na e46 ovaj model .Nije ni meni drago sto sam morao mijenjat ovjes i podizati ga pa da pazim koliko kg smije sjesti pozadi da ne kaci rubove ali jbg svidjele su mi se jer ih nema po bosni ai made in germany su ;). Sad samo jos da mi neko kaze da i folije skinem , jbg iskren sam
 
Član
Neznam stvarno zasto ovdje m3 karambolka ne stoji a ni felge :S?
 

Prilozi

  • DSC_0096.JPG
    DSC_0096.JPG
    2 MB · Pregleda: 162
Felge su lijepe samo da ne odudaraju , bezveze ces rubove sjebati zna se koliko moze i kako ne Coupe-a i to je to ne moze na silu , ljudi roknu i camber pa navuku uzu gumu i sl a ne ovako ko tenk. Ja zbog tocka ne bih skinuo KW nema tih para samo obrnuto :D
 
Član
karambolka jel se meni cini il nije pogodjena boja auta...nekako mi na slikama dijeluje tamnije..
 
Član
A nije pogodio mi boju i nije to to :( pa cu to iduce ljeto sredit a felge , radit cu blatobrane trebao sam danas sli idem sad za njem pa nemam vremena tsko da cu iduci puta to uradit ;) abgd
 
Član
Po meni je stock sa nekim vrhunskim felgama i spusten bezvremenski lijep auto.
Te wannabee m3 varijante nisu bas po mom ukusu i malo mi je smjesno kad iz daljine pomislim M i kada pridjem vidim da to nije ni u tragovima to auto.(ali 100 ljudi sto cudi, tako da radi sta te cini sretnim i cuvaj stock dijelove ukoliko te prode furka)

I nadji felge koje su normalnijeg et-a za 46, sa tim te mogu zezati u eu :)
 
Član
Ev par slika
 

Prilozi

  • DSC_0114.JPG
    DSC_0114.JPG
    1,1 MB · Pregleda: 126
  • DSC_0117.JPG
    DSC_0117.JPG
    755,8 KB · Pregleda: 125
  • DSC_0112.JPG
    DSC_0112.JPG
    1,4 MB · Pregleda: 128
  • DSC_0115.JPG
    DSC_0115.JPG
    1 MB · Pregleda: 109
Član
Fale mu tockovi sa manjim ET-om i spustanje i bio bi mjera onda... ovako je previse dignut od zemlje, a ne lezi ni na tockovima
inace, super vozilica
 
Član
Nista felge necu mijenjat u Avgustu cu prosirit blatobrane ili mozda kupit od m3 orginalne , spustiti ga i staviti odbojnike da ne moze blatobran dirat :)
 
Vala za te poduhvate si mogao uzeti i neki slabiji motor i jeftinije bi prosao i rega manja i potrosnja jer za ovo sto ti planiras to samo ubija performanse
 
BHT Ovisnik
Meni se felge svidaju,ali da je izbacena max uz unutrasnji rub,da ne strsi van. Branik kao branik mi se sviđa, samo sto zbog jednog izgubi se ostalo i sl. , koliko je on novca ?
A stope vrati u originalan ton i znak nazad, bez oznake motora :D I jel ovo u tebe farovi unutra nisu skroz crni,nego kao da je sivkasta nijansa ? Jer je u mene nekako dosta tamnija ova plastika oko sjenila,pa se onda prstenovi isticu,nema odsjaja od plastiku
lGl656d.jpg
 
Član
Dragon ti si meni majke mi smijesan kod tebe vazda kontra . Ja kad sam trazio auto htjeo sam bmw dvoja vrata i puno konja i naravno auto ocuvano , da je bila trica 5.0ci ja bi je kupio . Ne kontam sta ce smanjiti preformanse karambolka felge, spustanje autafolije uskoro i kompletan izduv itd . Sta je kod tebe tjuning auta ?
Ovamo svi se lozite na felge na bbs ovo ono german style ,veliki falc et kupim felge ocuvane i lupate mi komentare da sam fulo kupim karambolku m3 ni to ne stoji ok samo jos mi folije niste rekli da skinem.Ko godje vidjeo auto kaze da je perverzija sto se tice moji radova i svega ostalog .
Col3 karambolka je 139,99eplus prevoz busom do bosne 30e mi uzeo , uz nju dodju maglenke i mrezica a montira se na tvoju gredu.A jest to unutra na sivkasto i planiram oforbati u crno al sve nikad .

DRAGAN Felge su prednje 8,5 j et 20 a zadnje 9,5 et 15 al one u zovo nisu izasle van iz blatobrana mozda na slikama tako djeluje dok su zadnje min 1 cm jbg
 

Prilozi

  • DSC_0159.JPG
    DSC_0159.JPG
    1 MB · Pregleda: 96
  • DSC_0154.JPG
    DSC_0154.JPG
    980,8 KB · Pregleda: 85
  • DSC_0172.JPG
    DSC_0172.JPG
    381,2 KB · Pregleda: 79
Top