BMW e36 325 24v

BMW e36 325 24v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prozvacu ga ovih dana cisto da se raspitam oko cijene :D
a nasao sam vec volan od e30 m-tech II i ici cu sa malo vecim izmjenama u unutrasnjosti :icon_twisted: vidjecete sledece sedmice ;)
a takodje sam nasao ove lasje sto idu oko prozora i ove plastike od ventilacije sto su kod mene popucale i jos svasta nesto samo cekam platu sl sedmice i krecu radovi....
:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

:123:
 
bimbara je prelijepa,ovaj trocifren broj na gepeku sam govori da vozaca zanimaju zvuk i performanse a ne potrosnja,jel tako?
TAKO JE...!
Sretno u daljim radovima,i da sto brze plata legne ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
bimbara je prelijepa,ovaj trocifren broj na gepeku sam govori da vozaca zanimaju zvuk i performanse a ne potrosnja,jel tako?
TAKO JE...!
Sretno u daljim radovima,i da sto brze plata legne ;)

normalno jebes potrosnju,kad cujem zvuk sestaka,nebi ga nikad ugasio :D
Danas sam skinuo obrve tjunerske sa farova i puno ljepse izgleda,al sam se ziv napatio neki jablan je cijelu tubu silikona iskoristio na zaljepi 2 obrve,poludio sam skidajuci silikon...:D
nisam slikao jer mi je crkao telefon,uslikacu sutra pa cu postaviti slike :D
 
Prije svega,da ti zazelim puno predjenih kilometara ,i da ga vozis sretno i zadovoljno :cool:

Auto kao auto se ne cini bas utegnuto,ali ne sumnjamo u tebe da ces ga dovesti u red .. Nadam se da ces uspjeti realizovati sve planove i da ces ga uraditi sa stilom .. Svu srecu zelimm :cool:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Prije svega,da ti zazelim puno predjenih kilometara ,i da ga vozis sretno i zadovoljno :cool:

Auto kao auto se ne cini bas utegnuto,ali ne sumnjamo u tebe da ces ga dovesti u red .. Nadam se da ces uspjeti realizovati sve planove i da ces ga uraditi sa stilom .. Svu srecu zelimm :cool:

svaka cast na postu ;)
Naravno da cu da ga utegnem,kako to jednoj 36-ici dolikuje :cool::cool:

duurma je napisao(la):
a cime si skidao ako nije tajna:icon_question:
skalperom :D
 
Član
hm........


KAKO DA SAOPSTIM

znam budala sam velika.........

ovde moze loooooooooooooooooooOOOOOOoook

sutra otvaram novu temu,samo cu da kazem VTEC...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top