BMW e36 325 24v

BMW e36 325 24v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da predstavim svoje novo autooo,dakle gof otisao stigla nova masinaa

Znaci e36 325 24v vanos,spera,koza,elekro sjedista,poluautomatska dvozonska klima,elektro retrovizori,elektro podizaci,abs(koji ne radi:neznam:)centralna....

Ima na autu dosta da se radi,ali nisam ga dzaba uzeo nego da imam da ga polako sredim da bude ako bog da jedna od najljepsih 3-ca...
i molim ove vjecne trkace i vozace sto cak ni nemaju auto da ne komentarisu i ne postavljaju glupa pitanja "pa sto dade golfa"..."pa to trosii"......i tako to....
jednostavno ako vam se auto ne svidja MOLIM da zaobidjete moju temu....
NAJLJEPSA HVALA!!!






























 
Član
fin bimmer,steta sto nema veliki bord kompjuter...sto se tice potrosnje,kad ga stisnes,nece ti bit zao dao 30 litara trosi;)
a ne trosi puno s obzirom na konjicu,gradske fine voznje nece uzet puno preko cenera,otvorene 7-8-9...mada to moze lahko i da se udupla:D
 
Član
ima tu posla da se spakuje fino ali pocmi od uklanjanja tog drveta unutra i te rucice mjenjaca... pa onda sa utezanjem sitnica koje su otkacene ili fale i sta vec..
 
Član
Imao ovakvog slicnog samo ne sa ovom jakom opremom, sperdiff na 2.5 je do bola nema bolje kombinacije za boka. Auto sto se tice potrosnje ako je sve uredu i ispravno nece prelaziti 11 normalne voznje kretace se nevjerovatnih 8.5 do 10 litara. Jer ipak je u njemu 200 KS na 1300 KG. Sretno u sklapanju i kao sto bmwscaner rece pocni sa tim drvetom unutra ;)
 
Član
bolji je od golfa za klasu sigurno, volim ove coupe modele. Unutra je bas mocan
kao sto si i sam naveo imas posla, ali nista nije nemoguce
vjerujem da ces ga dovesti u sto bolje stanje
neka je sa srecom;)
 
Član
taj auto je ko hors, kad se navuces ne izlazis iz njega i prodao bi pola familije za njeg:lol: odlican auto. malo sitnica ima uradit, tipa volan stavi M, rucicu mjenjaca M i krabon foliju umjesto drveta preporodit ce se auto;) i taj prozor sto strsi, skini tapacirung i nastimaj na onom nosacu, samo popustis i povuces u jednu stranu on ce se vratit
 
vidjo sam tog bmw po mostaru vozio ga moj jedan susjed,vidim ima nekoliko dana golfa voza,vidi se da imas dosta rađe po bmw ako hoces da ga dovedes u perfekciju,sretno ako ti kakva pomoc treba javi se ja sam vozio e36 328 coupe 3 godine i svasta me gonilo
 
Član
hvala ljudi na komentarima ima tu sitnica da se radi i precis od te drvenarije,ni meni se ne svidja ali to cu da ostavim za kraj jer moram da nabavim lajsne za prednji branik,maglenke,lajsnu sto ide od vrata preko bocnog prozora posto su ove u totalnom kur*u,nebo moram da uradim posto je neki seljak uzeo heftalicu i postopao po krovu,jer se platno odlepilo:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:..kakav kreten...
i tako tih sitnica ima da se radi ali ne sumljam ja u sebe da ce to biti kao casa :D
obavjestavacu vas o svemu i ako neko ima ili zna gdje mogu da nadjem m3 prednji branik,nek javi

;);)
 
Član
moja tiha patnja, odlican auto motor drama, solidno cuvan koliko se moze vidjeti....
naprijed ne trazi te lajsne i maglenke, samo ganjaj m branik (ili oba), i to je to sto se tice exterijera + felge za ljeta...
unutra vecinu stvari mozes sam dovesti u red samo lagano i s uzitkom :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top