Bmw e34 527i Turbo MONSTRUM

Bmw e34 527i Turbo MONSTRUM

Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Trofazni je napisao(la):
ATT nedelju ovo ide kao SUMANUT majmun :icon_biggrin: .. Svaka cast

Hahaha hvala a trebalo bi ubrzo da ide kao raketa poslje mapiranja će se sve znat :icon_smile:
 
RE: Bmw e34 527 Turbo

ljudi sa svjetske tuning scene bi pohvalili tvoju zamisao hellaflush stila,samo u BiH ce ti reci da su ti zenske,pederske felge...stoga mozes zakljuciti da ne treba slusati ljude koji znaju manje od tebe,nek ti je sa srecom,da uradis bmw-a onako kako si zamislio ;)
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

bebekw210 je napisao(la):
Jedna slika za dokonog brata :icon_smile:
To brate ;)
tvrdoglavi je napisao(la):
ljudi sa svjetske tuning scene bi pohvalili tvoju zamisao hellaflush stila,samo u BiH ce ti reci da su ti zenske,pederske felge...stoga mozes zakljuciti da ne treba slusati ljude koji znaju manje od tebe,nek ti je sa srecom,da uradis bmw-a onako kako si zamislio ;)
Hvala druže a ne obazirem se ja vrlo svak ima svoje nekm se svidja a nekom ne.Ovdije sam prestavio auto da vidim komentare nebi bilo zanimljivo da se svakom svidja hehe :icon_smile:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

35hmqmb.jpg
 

IKO

Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

odlican projekt lega svaka cast! a sad mi reci koja je turbina,koje dizne od cega ide intercooler? tko ti je radio ispusnu granu i kako ces struju rijesit da to sve fino radi? ovaj motor si slozio ako se ne varam tako da si uzeo blok 2.7 eta i stavio glavu 2.5 i struja je ostala od 2.5? sve u svemu jako lijepa zamisao ako to sve proradi. na koliko ks mislis ici? kolega beneš sa bmw foruma je imao u kocki 2.7 turbo i imao je 400 ks ali je radio sve od A do Ž
 
Top