Bmw e34 527i Turbo MONSTRUM

Bmw e34 527i Turbo MONSTRUM

IKO

Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

ovo ce biti vrh. moras mi PM sta si sve radio pa se mozda i ja jednog dana zapocnem projekt:123:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Iko je napisao(la):
ovo ce biti vrh. moras mi PM sta si sve radio pa se mozda i ja jednog dana zapocnem projekt:123:

Hahah to brate valjalo bi da ima što više turbaka :icon_biggrin: poslat ću ti u inb na fb :icon_smile:
 

IKO

Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Leoe34 je napisao(la):
Iko je napisao(la):
ovo ce biti vrh. moras mi PM sta si sve radio pa se mozda i ja jednog dana zapocnem projekt:123:

Hahah to brate valjalo bi da ima što više turbaka :icon_biggrin: poslat ću ti u inb na fb :icon_smile:

odavno ja to planiram ali nikako da zapocnem. blok sam rijesio glavu imam fale mi turbina, intercoler,dizne i ostale gluposti,ali polako ce doci sve na svoje:icon_smile:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Iko je napisao(la):
Leoe34 je napisao(la):
Iko je napisao(la):
ovo ce biti vrh. moras mi PM sta si sve radio pa se mozda i ja jednog dana zapocnem projekt:123:

Hahah to brate valjalo bi da ima što više turbaka :icon_biggrin: poslat ću ti u inb na fb :icon_smile:

odavno ja to planiram ali nikako da zapocnem. blok sam rijesio glavu imam fale mi turbina, intercoler,dizne i ostale gluposti,ali polako ce doci sve na svoje:icon_smile:

Imam ja turbina kolko oćeš :lol::lol: moremo se sve dog mogu se i dizne nabavit i ic i sve po prihvatljivim cjenama da to naručivaš sve bile bi avbnormalne cifre.....ja sebi što ću stavljat wems struju ona dodje 960e točno mene će izać 311e i još naravno čovikova montaža kolko bude znači parola je snadji se brate :icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

14e9xtg.jpg

Evo par slika trenutno iz garaže i to :lol::lol:

2ylmbzr.jpg

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Evo samo da vas informiram dogovor je pao Wems ide u kamatarku :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: na njemu ću imat odmah launč kontorl,boost kontrol svašta nešto :icon_smile:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

Leoe34 je napisao(la):
1.8_20v je napisao(la):
Dobra bembara, bit ce prejaka, samo ona boja joj ne lezi, ali ti ces je voziti xD

Koja druže?Boja auta bijela ili boja felgi? :icon_smile:

Boja mijenjaca pinky nekako mi ne ide uz Bmw, barem meni ali bolje je i to sto si stavio nego onaj isfurani fazon mat crna ;)
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

1.8_20v je napisao(la):
Leoe34 je napisao(la):
1.8_20v je napisao(la):
Dobra bembara, bit ce prejaka, samo ona boja joj ne lezi, ali ti ces je voziti xD

Koja druže?Boja auta bijela ili boja felgi? :icon_smile:

Boja mijenjaca pinky nekako mi ne ide uz Bmw, barem meni ali bolje je i to sto si stavio nego onaj isfurani fazon mat crna ;)

Brate fazon je u tome što izgleda ženskasto a u stvari je tu velikooooooo stado konja :123:
 
Član
RE: Bmw e34 527 Turbo

28v9lya.jpg

Kamatarka je dobila krv kako bi oživila :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

1zf5r80.jpg

A evo ga dobila i malo ojačanje malo smo se poigrali i napravili strut bar je da je kućna radinost al nema veze :lol::lol:
 
Top