Bmw e30

Bmw e30

BHT Ovisnik
Ovo pod rucnom ide 240 :p ne valja to nista :D
Sala, kad ce na pistu malo da se provrti, kad je vrtio sa 1.6 kako li ce sad :D
 
Član
Ovo pod rucnom ide 240 :p ne valja to nista :D
Sala, kad ce na pistu malo da se provrti, kad je vrtio sa 1.6 kako li ce sad :D
Nemam sajla ručne kako san stavlja zadnje trapove od šestaka s diskovima nisam ih stavio pa mi sad ručna služi ko naslon za ruku dok ne zbavim sajle hahaha :D a doć ćemo malo do na pistu jedan vikend vidit može li šta :D
 
Član
Evo drugari da se oglasim pošto se javljam svake prestupne i to hahaha :D nažalost jedna tužna vjest m20 stroker je crko naime 2 dana prije rejsa u Glamoču mi je klipnjača razbila blok čak s obe strane i još karter a da ne govorim da je tada bilo izvadjeno sve iz nje olakšana maksimalno namontirani slikovi i sve što ide izlazna brzina na 402m tako s olakšanim autom mi je bila čak 170km/h da na pomenem bez nitra i bez išta la jbg šta je tu je :( :( :( al da to nebi bilo todva dana prije Glamoča tj petak popodne mi se to desi odem odmah i kupim drugi motor i tako sad je u kocki m50b25 ili ti ga 2.5 24v vanus na kojem je set kvačila i zamajac olakšani od 12v evo par slika ;)10579007_10152296101458437_210869061_n.jpg 10592229_10152296097093437_1789313606_n.jpg
 
Član
Ti ko kad obicnome covijeku nestane cigara u podne pa ode u pola 2 da kupi druge,tako ti i motore kupujes i isti dan i ubacivas xD
Samo naprijed
 
Član
Da nisi malo pretjerao sa izlaznom brzinom :p sretno u radovima.
Nisam jarane ni malo ;) kocka bi išla sigurno fino ispod 15 a ako se razumiš u bmw-ee pogledaj od prilike kolko je vrime na izlaznoj 170 negdi oko 14.5 sve zavisno od reakcije a s obzirom za je motoru kompresija bila 15 (naravno i to sam pretjero) i da je 288 špic bregasta (naravno i to lažem) jbg ta je brzina bila ;)
 
Član
Nisam jarane ni malo ;) kocka bi išla sigurno fino ispod 15 a ako se razumiš u bmw-ee pogledaj od prilike kolko je vrime na izlaznoj 170 negdi oko 14.5 sve zavisno od reakcije a s obzirom za je motoru kompresija bila 15 (naravno i to sam pretjero) i da je 288 špic bregasta (naravno i to lažem) jbg ta je brzina bila ;)


S onim motor da si napravio to vrijeme trebalo bi ti spomenik napravit, gledao sam ti auto u Trilju ;) ali eto svatko ima svoja ocekivanja i zelje, sta bi bilo kad bi bilo :)
 
Član
S onim motor da si napravio to vrijeme trebalo bi ti spomenik napravit, gledao sam ti auto u Trilju ;) ali eto svatko ima svoja ocekivanja i zelje, sta bi bilo kad bi bilo :)
Poslje trilja autu su prištelovani ventili i pumpoa od goriva sredjena....Bruda nema potrebe za spomenikom hahaahahaha m20 stroker to voze bez problema kad rečem stroker ne mislim da se na 2.5e stavi 2.5i glava i gotovo kako naši rade to nije to...aako si bio u Trilju do kraja mislim do onog djela kad je bio free stayl mislim da ti nemoram nista govorit više ;)
 
Imas li potvrdu sa racea da si vozio 14.5 s tim autom...prijatelj je sa kecom vozio 14.7 i imao izlaznu brzinu oko 150...tako da ja osobno u tih 170kmh ne vjerujem
 
Član
Imas li potvrdu sa racea da si vozio 14.5 s tim autom...prijatelj je sa kecom vozio 14.7 i imao izlaznu brzinu oko 150...tako da ja osobno u tih 170kmh ne vjerujem
Rejs s tim mototrem nije vožen radi razloga navedenog gore......tko god vozi rejs sa bmwom pitaj ga 15.0 je 155-160 nemožeš računat golfa 1 od 150 ks i bmw e30 od cca210ks......znam momka koji je imo izlaznu 145km/h sa e30 i vozio 16.8 bez reakcije 16.3 jedna je stvar bmw a druga golf
 
Volio bih ja to vidjeti...mozda ti mislis da si vozio toliko i toliko i da imas toliko konja...ali mene zanima onaj papiric na kojem pise....A sto se tice svega gledao sam puno i bmw-a i golfova na SR...To vrijeme nisam vidio odavno s tim motorom
 
Član
Volio bih ja to vidjeti...mozda ti mislis da si vozio toliko i toliko i da imas toliko konja...ali mene zanima onaj papiric na kojem pise....A sto se tice svega gledao sam puno i bmw-a i golfova na SR...To vrijeme nisam vidio odavno s tim motorom
Teško da ćeš i vidjet jer nez ili kod nas itko pravio strokera 12 ventila....kad sam ubacio ovaj motor što mi je sad u autu sa svime u autu znači ništa vađeno ja i bruno herceg on ima neku alpikaciju po gps-u miri ubrzanje od 0 do100 a može i na četvrtinu milje 159 mi je bila izlazna 15.03 vrijeme tako da toe to..... i nemam sta mislit kolko konja auto ima ili ne stavao sam protiv kocke 2.5 24v s vanusom auto koje ima 192 konja i brzi sam stavao sam s omegom 3.0 24v koja ima 204ks i još grane ispušne i rađen komplet auspuh i opet sam brži prema tome da se zakljucit da mi je auto imalo oko 120 konja ;) :D
 
Top