Bmw e30

Bmw e30

Član
E ovako kao što sam i napisao u onoj temi da 2.7 sa big turbom ide u kocku to će se ostvariti kocka je došla :)))) ništa posebno 1.6 motor 4 vrata svjetlo plave boje 87 godina od opreme ima farove i bidon od goriva u gepeku hahahhahah :D al to je manje bitno, bitno je to da su podovi u auta kao novi očuvan maksimalno i to da je na njemu diff 3.91 :D evo par slika od auta i od novog turba :) kocka.jpgburn.jpg
 
Član
I evo da se javim na kocki se nešto malo radilo ništa vrlo al eto :) Namontirane felge 8.5j x 15 et -20 M Tehnik 1 rep i sve 4 org spirale crvene H&R u planu je ralica i crni farovi da se odrade i to bi za sad bilo to dok turbak ne upadne u nju :D ...Malo se počelo sređivat neki sitnica na limariji i onda registacija da ne duljim evo par slika kako sad izgleda ;)Picture 040.jpgPicture 038.jpg Picture 037.jpgPicture 036.jpg Picture 034.jpgPicture 032.jpg Picture 031.jpgPicture 030.jpg
 
Član
Pali ih mala bome ko velika :D Kamerman je slikao digitronom tako da nemojte zamjerit hahahha :Dpaljenje.jpgpaljenje2.jpg
 
Član
Na kocki se odradila masa posla pofarbani detalji po njoj,namontiran lip,sredjena unutrašnjost,registovana,još je spuštenija dosta i sad su na njoj Borbet A 9x16 sve četri na 195/45 i 205/40 gumama izgleda super a i kupljenje su Keskin kt1 9x16 imam 5 felgi....evo slike kako će izgledat kt1 na njoj nemam slike na borbet A al bit će kroz koji dan svakako brzo ide šestak i sve najavljeno nema više odmora :Dkt1.jpg kt11.jpg
 
Član
svaka cast dobro izgledakoji su ti dalji planovi druze
A drug imam složen 2.7 motor turbo koji ima potencijala za nekih 500ks s sadasnjim turbom to ide u kocku naravno i trapovi od šestaka i rol bar al ću ga probat upakovat da zadnja klupa ostane slobodna da ga X-am u krovu htio bi auto od 500ks sa normalnom unutrašnjosti da je mogu vozat stalno i regat bez problema to bi bio sex :D
 
Član
Ove prve felge nisu išle bez proširenja, previše strše zbog malog ET-a, borbet A je klasik za kocku, ove keskinke su meni bolje :) Sretno u nastavku
 
Član
Ove prve felge nisu išle bez proširenja, previše strše zbog malog ET-a, borbet A je klasik za kocku, ove keskinke su meni bolje :) Sretno u nastavku
Na prvim felgama nema proširenja i rub felge upada tik pod rub blatobrana što je sex uz 195/45 na 9j a et je 15 na felgama...Borbet A je žestoka klasika na kocki al opet uz jako mali profil gume i da su sve četri devetke izgleda fino sve zavisi šta oćeš od auta :)
 
Top