BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
-Suki- je napisao(la):
Kolega je htjeo vidjeti kako ide lubeničar pa smo otisli uprkos jakom pljusku, poplavljenim kolotrazima i ceonom vjetru, u jednom trenu sam trazio 4-tu brzinu brisaca ( 0:26 ) ali nije je bilo :lol:

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tuCkrEepu7g[/video]

Inace, sta je ovo, kakav je ovo start sa zadnjom vucom i saltanje sa punim gasom po mokroj cesti, kakvo je ovo prebacivanje iz 4 u 5...jel to DSG ili sta :123:

ne znam na sta kolege misle kad kazu lubenicar ? ovaj sestak je savrsen a ide perverzno pogotovo tvoj jer je lagan dosta.

-Suki- je napisao(la):
Hvala brate, mada nije u takvom stanju kao na slikama...msm tehnicki je savrsen ali kozmeticki je katastrofa :icon_confused:

kozmetika ce se popraviti i ja sam svog zapustio ali do proljeca se nadam da ce biti ono sto sam zamislio, jbg zima je uvjek ga zimi sjebem.
 
Član
ko je lagan brate, na vagi kad sam bio, ja u autu, bez goriva tako reci...1400KG !!

mozda sam lagan za neke druge aute ali za kocku je to katastrofa...

PS: u kozmetiku necu ulgati, nemam vremena, nek i buduci vlasnik nesto napravi na autu jebiga!
 
Član
saleee je napisao(la):
I like KTM orange :cool::cool::cool:

Blizu si.. u hladovini, ili bez dodatnog osvjetljenja ili kad su prljave, lice na KTM Orange...ali na suncu, pod rasvjetom, ciste, ....nisu ni blizu.

U pitanju je Lamborghini Orange Mic boja ;)


Hvala svima.
 
Član
2zf4oox.gif
 
Legend
uh
skoro si pisao da ide sto se i zna , al da bolje izgleda na slikama nego uzivo ....
a sad ?
svaka cast bas si potrefio finu kombinaciju , bas mi super izgleda
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Po meni su visak ove narandjaste naljepnice po retrovizorima, ralici i po sajbi, inace fina boja ;)

naljepnice sa retrovizora maknute, nalja na sajbi i pragovima je moja reklama vezana za restauraciju felgi, nalja na lipnu ''spusta'' auto i ''dize'' cjelokupan utisak, mozda bude maknua ali dolazi neka druga iste boje na istom mjestu.
ako pogledate Porchea koji fabricki fura ovakvu boju felgi vidjecete da ima naljepnice preko vrata u boji felgi jer felge same posebi takve boje djeluju kao da tu nepripadaju.

pukim48 je napisao(la):

tnx

enesss je napisao(la):
uh
skoro si pisao da ide sto se i zna , al da bolje izgleda na slikama nego uzivo ....
a sad ?
svaka cast bas si potrefio finu kombinaciju , bas mi super izgleda

da, ide sad u zadnje vrijeme brze nego ikad, nakon podesavanja ovjesa i lezi bolje nego ikad ranije, drzanje cete je doslovno perverzno, u zavoj u koji sam prije ulazio 100 sam sad iz prvog pokusaja usao 120 i tad mi je auto zatrokirao jer je usljed G sile ostao bez goriva i ako je u rezervoaru bilo par litara.

sto se tice izgleda na slikama i uzivo...hm sad je malo situacija drugacija, kamera ne voli ovu kombinaciju i jedva sma izabrao ove dvije slike da valjaju, u zivo je kombinacija perverznija ali u zivo je auto vise ''kršast'' jer se vide koezmeticki nedostaci koji se ne vide na slikama (hrđa tu i tamo, ogrebotine od ''kljucarenja'' itd...)

No brz je, glasan, stabilan, siguran i pouzdan i meni se kao takav sviđa, detalji koji mu daju ''trash'' notu ga cine jos zanimljivijim.
Novi look je nasao puno simaptija, svima se sviđa, granica između seljakluka i nece novg je jako tanka i drago mi je da ju nisam presao.

Hvala svima i do kuckanja....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top