BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

BMW e30 325i Stage 1 Tuned by Suki KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci stavio si dvije pumpe goriva..imas li slike kako je odradjeno :icon_question: i kakvi su rezultati,,sta si postigao sa tim :icon_question: :icon_question: :D :123:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
sad trosi cca 7 lit vise....


3-4 gasa i ode dvajes marki kroz ispuh



:icon_eek: zar ti nije bolje da kakav turbo project odradis za par danaa ce to potrositi benzina :lol: :lol: :lol:
 
Član
mislis da bi bilo bolje turbo, za koliko se novaca moze sloziti da duva 1bar sta mislis, i da li bi manje trosio, uvjek mi je zelja bila da kruzam 60 u petoj po čaršiji?
 
Član
hahah.. pregledah ovaj klip kako mali zanosi auto i bas si me nasmijao :lol: ;)


za auto nemam sta reci, sve se zna.. svaka cast i sretno u daljnem radu, kako god :icon_smile:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
mislis da bi bilo bolje turbo, za koliko se novaca moze sloziti da duva 1bar sta mislis, i da li bi manje trosio, uvjek mi je zelja bila da kruzam 60 u petoj po čaršiji?

Za 150 do 200 km,od jarana stric 96-e uradio za 176 maraka sve to,i dan danas se vozi :D
 
Član
zaci 96-te 176 maraka...znas ti stari sta je tad bila marka... to je sad znaci 1760€ da se uradi.
 
Član
Jesi li sta sa diznama radio? Koliko si dobio stavljanjem druge pumpe, ima li dovoljno vazduha da isprati vise goriva?
 

IKO

Član
a suki suki ti si moj idol hahhahaahahahhaha SUKIJA ZA PREDSJEDNIKA :lol::lol::lol:
 
Član
dellas je napisao(la):
Jesi li sta sa diznama radio? Koliko si dobio stavljanjem druge pumpe, ima li dovoljno vazduha da isprati vise goriva?

ma dizne su ok nego svjecice me jebu, svako malo moram stati da ih osusim i ocistim, ali usao sam u semu, imam dva seta, stavim druge pa ove sto sam skinuo kad stignem pripremim ponovo za zamjenu

Iko je napisao(la):
a suki suki ti si moj idol hahhahaahahahhaha SUKIJA ZA PREDSJEDNIKA :lol::lol::lol:

Mladi gospodine napustite učionicu
:icon_rolleyes:
 
Član
Ma nije bolan,pusti tu priču,može se to,imaš tu par stručnjaka pa se obrati ljudima,možeš staviti turbinu od Golfa:lol: :D
 
Član
jebiga brate ovamo u ovoj selendri niko nista nezna, sva sreca pa imamo forum, nadam se da ce se neko javiti sa konkretnim prijedlogom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top