BMW e30 325i 24v; M-Tech 1

BMW e30 325i 24v; M-Tech 1

Član
dobar ti je i taj od frenda, jedino MT2 rep neide bas sa ovim svim...i sta je sa vama hercegovcima i tim obrvetinama :D

evo mog sa 205/45 na 9J.. ovo je proba kad sam uzeo felge, naravno felge se restauriraju i auto ce ici dole....sad je na zimskim oprugama.

15112012489.jpg


inace misljenja sam da je borbet T premoderan za e30 i ovako kad ga gledam nije mi bas nesto, borbet A sa pravom gumom i pravim ET-om napred mi je sasvim OK... takođe e30 mMORA imati stagered setup, nikako istu sirinu i ET felgi !!!

meni su prednje 7.5J et35 pa dodajem jos 27mm distance to ce biti ET 8... :icon_biggrin:
msm da ce to biti pod spagu sa zadnjim felgama :icon_twisted:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
dobar ti je i taj od frenda, jedino MT2 rep neide bas sa ovim svim...i sta je sa vama hercegovcima i tim obrvetinama :D

evo mog sa 205/45 na 9J.. ovo je proba kad sam uzeo felge, naravno felge se restauriraju i auto ce ici dole....sad je na zimskim oprugama.

15112012489.jpg


inace misljenja sam da je borbet T premoderan za e30 i ovako kad ga gledam nije mi bas nesto, borbet A sa pravom gumom i pravim ET-om napred mi je sasvim OK... takođe e30 mMORA imati stagered setup, nikako istu sirinu i ET felgi !!!

meni su prednje 7.5J et35 pa dodajem jos 27mm distance to ce biti ET 8... :icon_biggrin:
msm da ce to biti pod spagu sa zadnjim felgama :icon_twisted:

Jeste da ne ide M-Tech 2, al dooobro je viditi ;) Jebga buraz, ne mogu ja sada reci skidajte obrve hahaha :D
E to ti super stoji, i vamo bi bilo al je za sada ko koza nazad :D Nasli smo i A, sa slabijim gumama a kostaju :D ugl. do ljeta cemo viditi, sigurno je da ce biti sve 9J, probrat cemo nesto :icon_smile:
Ne vjerujem da ce ista raditi sto ce tice prednjih, jer ove su sada na prodaju, ceka se 9J :D
Pozdrav ;)

Tinki je napisao(la):
Plavi savrsen, tvoj blizu savrsenstva ;)

Plavi je bez greške :D Nije moj nazalost, od prijatelja je hahah ;)
Hvala drug ;)

33pdirp.jpg

k12dme.jpg

;)

Evo jos nekih slika sto sinoc nisam uspio postaviti ;)
vwv4vn.jpg
i604d3.jpg
2ic5cmr.jpg
2q2mq6a.jpg
oivy29.jpg


:cool:
 
Član
prelijep BMW, jedino mi ova naljepnica bode oci.. al sto je specificno bas u hercegovini ima prelijepih kocki..
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
vidjam ovog bmw ciji je?

Gdje si ga vidjao? Ako mislis Mostar, sumnjam slabo se gore sa njim ide, momak se Samir zove, Sulc nadimak :D
Juklin je slican ovome ;)

mokeBass je napisao(la):
prelijep BMW, jedino mi ova naljepnica bode oci.. al sto je specificno bas u hercegovini ima prelijepih kocki..
Hvala drug ;) Jebga, kako je kupljen stoji na haubi hahah ;)
Pa jeste Visici i Capljina, ima sigurno za izdvojiti 6-7 extra kocki ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ZdP41hrktZI
Pogledaj taj video, isto jedan u blizini mene, Čepo ;) M-Tech 2
 
Član
Projekat je nazalost gotov. :icon_sad:

Prijatelj je neku vecer sletio, njemu nista srecom nije bilo, BMW se ne isplati raditi ..
Papiri su na prodaju, znaci '86, crna, do Sedmog mjeseca registrovan, cjena po dogovoru.

Nek tema stoji, radi prodaje papira ako se ko javi. ;)
Uzimat ce se aBd ubrzo novi BMW. ;)

Do tada, LP ;)
 
Top