BMW e30 325i 24v; M-Tech 1

BMW e30 325i 24v; M-Tech 1

Član
Pozdrav svima,
Evo da predstavim auto od prijatelja, nadam se da se admini nece ljutiti. ;)
Radi se o BMWu e30 iz 1986e godine. Motor je 2.5i 24v 192ks, prvo je bio 12v, pa je ubačen 24v. Od opreme: servo, abs, el. retrovizori.. Do sada je urađen komplet M-Tech 1 body kit, Borbet A felge, ubačen novi motor, M-Tech sjedala, uradjena muzika, presvucena unutrasnjost.
Felge su Borbet A prednje 7.5x16, zadnje 9x16 (na prodaju). ;)

Od planova za ljeto su:
Borbet A, T sve cetiri 9J,
Gewinde,
Crni farovi,
Angel eyes,
i moožda 3.5i ;)

Evo neke slike:

dscf5397c.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
dscf5405c.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]


Benny_BMW je napisao(la):
Fino,fino stavi jos slika :cool:

3 puta probam, cim stavim npr. 3, 4 slike javlja mi kao gresku neku, sta je ovo :S
Jedino da stavljam jednu po jednu :S
Ovo mi javlja cim 2, 3 slike: You don't have permission to access /newreply.php on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Zna li neko sta je? Pomagajte :D
 
Član
DObar je.sviđa mi se mt1 paket... te obrve su totalni visak, auto izgleda kao da je slomljen naprijed i da ide nosem u cestu...

sta je sa zadnjim felgama, to je 9J et15 ali previse mi to vani nekako, niste valjda distance jos stavili?
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
stvarno vi hercegovci imate ukus za auta svaka cast :cool: :cool:

Hvala drug ;)

-Suki- je napisao(la):
DObar je.sviđa mi se mt1 paket... te obrve su totalni visak, auto izgleda kao da je slomljen naprijed i da ide nosem u cestu...

sta je sa zadnjim felgama, to je 9J et15 ali previse mi to vani nekako, niste valjda distance jos stavili?
suki drug :D Prijateljev je BMW, da je moje islo bi tako al jebga, kako je tako je ;)

Jeste et15 je, imaju distanceri 1.5cm, a profil gume ne valja, danas su stavljene ove 205/50, bile su 215/45 ljepse puno bilo, al dosle do žica jebga ;)
Bit ce to do ljeta tip top :D
Pozdrav ;)

dscf5390u.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

dscf5416q.th.jpg
[/URL][/img]

dscf5424o.th.jpg
[/URL][/img]

dscf5401mm.th.jpg
[/URL][/img]
 
Član
ja rolam 205/45 na takvim felgama, dimenzija koja je uz 215/40 najbolja opcija za taj setup mada planiram na ustrb izgleda a poboljsanja gripa preci na 245/35

BTW: te distance treba prebaciti naprijed tako da ce uz 7.5J et20 (et5 sa distancom) i 9J et15 nazad, auto biti ''pod špagu''
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja rolam 205/45 na takvim felgama, dimenzija koja je uz 215/40 najbolja opcija za taj setup mada planiram na ustrb izgleda a poboljsanja gripa preci na 245/35

BTW: te distance treba prebaciti naprijed tako da ce uz 7.5J et20 (et5 sa distancom) i 9J et15 nazad, auto biti ''pod špagu''



E to sam i ja govorio, nasao sam bio 205/45 za nazad, al bi se razvukla i dosta bi bio odignut nazad, i na /50 je dosta gore, da imaju sada gewinde to bi super bilo, tako da cemo najvjerovatnije uzeti nove Borbet T i 215/40, uz gewinde to ce beton biti, tako smo kontali do ljeta ;)
Svakako se auto ne voza zimi, samo ce se gledat kako i sta :cool:
Evo postavim ti sada sliku jednog M-Tech 1, sve osim zračnog jastuka, od drugog prijatelja pa vidi sviđa li ti se ;)
Pozdrav Suki :cool:

soffa je napisao(la):
lijepo izgleda samo jos u pod treba..:cool:

hvala drug ;)
Samo kad gewinde i sve cetiri 9J budu, to ce onda super biti ;)

Jos jedan e30, od drugog prijatelja ;) Sva oprema osim zračnog jastuka ;)

slika402192012041334602.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
izgleda bas utegnut... ali ovaj volan i ona kuglica(rucica) za mijenjanje brzina je bas ono sto ne bi trebalo bit u ovaj auto
 
Član
zbeka je napisao(la):
izgleda bas utegnut... ali ovaj volan i ona kuglica(rucica) za mijenjanje brzina je bas ono sto ne bi trebalo bit u ovaj auto

Hvala drug ;) to je prijateljevo, svak ima svoj ukus jebga :icon_biggrin:
Vidit cemo ;)
 
Top