BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=19010][attachment=19009][attachment=19008]

Evo slike od mog bmw kad sam ga tek kupio ,

e46 3.0d , 184 ps. Imam u planu da stavim novu karambolku mtech 2 , felge 18 ili 19 i svasta nesto :icon_smile:.. Bice jos slika uskoro.
 
Član
RE: BMW 330D

Fin autic a sto je najbitnije bar meni extra ti je bolja -my favorite- a kod mene crn :icon_sad:
 
Super Moderator
RE: BMW 330D

vidio vec pokazivo si mi, nema sta mrak auto cuvaj ga samo :D
ja ipak ne bi preko 18'' to je max sto bi stavio na njega mada su 17'' jos bolje po auto ali izgled sve trpi jb ga :D
daj nam jos slika i malo vece nek budu :D

eh sad pitanje posto ove e46 po forumu imaju ASC a ni jedan nema DSC sem onog mog, je li i u tebe ASC ili DSC ?
posto me zanima da li to zavisi od godista, snage motora ili opreme ili sta vec :D
 
Član
RE: BMW 330D

allroad je napisao(la):
vidio vec pokazivo si mi, nema sta mrak auto cuvaj ga samo :D
ja ipak ne bi preko 18'' to je max sto bi stavio na njega mada su 17'' jos bolje po auto ali izgled sve trpi jb ga :D
daj nam jos slika i malo vece nek budu :D

eh sad pitanje posto ove e46 po forumu imaju ASC a ni jedan nema DSC sem onog mog, je li i u tebe ASC ili DSC ?
posto me zanima da li to zavisi od godista, snage motora ili opreme ili sta vec :D

kod mene je 320d 2001. 100kw i ima DSC.Pokusao sam ono sto si govorio da skroz iskljucim dsc,da drzim dugo ali nista se nije dogodilo,samo se nakod 10 sekundi ponovo ugasio trokutic.
 
Super Moderator
RE: BMW 330D

Fawaay je napisao(la):
allroad je napisao(la):
vidio vec pokazivo si mi, nema sta mrak auto cuvaj ga samo :D
ja ipak ne bi preko 18'' to je max sto bi stavio na njega mada su 17'' jos bolje po auto ali izgled sve trpi jb ga :D
daj nam jos slika i malo vece nek budu :D

eh sad pitanje posto ove e46 po forumu imaju ASC a ni jedan nema DSC sem onog mog, je li i u tebe ASC ili DSC ?
posto me zanima da li to zavisi od godista, snage motora ili opreme ili sta vec :D

kod mene je 320d 2001. 100kw i ima DSC.Pokusao sam ono sto si govorio da skroz iskljucim dsc,da drzim dugo ali nista se nije dogodilo,samo se nakod 10 sekundi ponovo ugasio trokutic.

ne bi trebalo drug... to meni pokazo jedan prijatelj... naime njegov prijatelj ima 318d i imo DSC i on mi reko kako to ide... u mene stvarno funkcioniralo a i na TV-u sam gledo na onim auto emisijama ako nije fifth gear da isto tako BMW-u iskljuce kontrole 100% znaci nema ni 1% pomaganja
kad kliknes jednom na DSC onda samo trokutic se upali
a kad drzis, odma se trokutic upali i nakon nekog vremena se upali i lampica BRAKE... crvena u desnom donjem cosku kontrol table
 
Član
RE: BMW 330D

[attachment=19012][attachment=19011]

Evo jos koja slika pa bice jos dok iskopam koju ,

Allroad i kod mene je ASC jA mislim da malo mladi modeli imaju taj sto si ti imao na svom , a felge vjerovatno ce biti 18 a ove su sad 17 na njemu ..

Weah_ i crna boja je exstra a ova moja mi se svida zato sto se tesko isprlja uvijek izgleda cist.

Tvrdoglavi ' thanks druze.
 
Super Moderator
RE: BMW 330D

a onda vjerovatno ovi od 2001 imaju DSC...
siva zakon sigurno... ja sam se u svog zaljubio i jos ga volim :lol:

da je meni bilo te tvoje felge eeee... ja ih ne bi dao nema sanse :D
 
Član
RE: BMW 330D

330D extra ti je bmw,izgleda da su nam iste opreme unutra.
i meni su kralju ove tvoje felge extraa stvarno nemas razloga da ih mjenjas.Nema ljepsih felgi za e46 (subjektivno) ;)

ako ih budes mjenjao daj ih meni :lol::lol:
One sto ti je buraz prodavao je uzeo onaj moj jaran kad sam trazio broj od tebe ako se sjecas.otvorile mu bmw u struku :) sad extra izgleda.
 
Član
RE: BMW 330D

Cim cujem 330d sjetim se onog idola na autoputu sto ide oko 2 i po joje :)

Fin "bi em dablJu" i po meni najbolji motor (DIZLO) :D
 
Član
RE: BMW 330D

Fawaay je napisao(la):
330D extra ti je bmw,izgleda da su nam iste opreme unutra.
i meni su kralju ove tvoje felge extraa stvarno nemas razloga da ih mjenjas.Nema ljepsih felgi za e46 (subjektivno) ;)

ako ih budes mjenjao daj ih meni :lol::lol:
One sto ti je buraz prodavao je uzeo onaj moj jaran kad sam trazio broj od tebe ako se sjecas.otvorile mu bmw u struku :) sad extra izgleda.


Pa jesu dobre i ove felge ali ja bi nesto vece ;) a i ove cu ostaviti pa da imam mjenjati.
E super onda za felge i one su lijepe pravo . Pozdrav

DiAbLo je napisao(la):
Cim cujem 330d sjetim se onog idola na autoputu sto ide oko 2 i po joje :)

Fin "bi em dablJu" i po meni najbolji motor (DIZLO) :D

Ma ide stvarno odlicno a onaj na autoputu nije normalan sta radi :lol:. hvala za komentar

nodiash je napisao(la):
Vidjeno...komentarisano...sve se zna...extra nema dalje:cool:


Hvala druze , kad ces kuci :cool:. pozdrav

[attachment=19034]

Evo jedna slika bmw u akciji :lol: , prema Bihacu slikali me pa sam dobio mjesec zabrane to je bilo prosle godine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top