Bimmer E60 530d

Bimmer E60 530d

Član
I ja sam te vidio u sijama kod one kamere, bas upadljiva ova karambolka. Pisao sam ti prvi put da mi i nije nesto, uzivo je to druga prica, nije onako kako sam to vidio preko slika
 
Ako ovako dobro izgleda na slikama kako je onda tek uzivo...dobar bmw omisljao sam se bio ove godine da mijenjam auto i ova serija je bila u izboru ali na kraju nisam mijenjao imao sam drugih troskova...
Mnogo dobro izgleda ..mozda za broj vece cipele da mu uzmes
 
Član
Mimoisli smo se neki dan u Brezi, prvi dan Bajrama :)

Dobar bmw skontao sam ga po prednjem dijelu :D
U Brezi sam odrastao, al eto spletom okolnosti radim u Doboju pa sam samo vikendom tamo oko Breze, Ilijasa i u rajvoSa nekad :)
Redovno te u Ilijašu viđam,dobar je kao što kolega reče ovaj branik ga izdvaja,još kad budeš u mogućnosti felge da uzmeš druge jer ove rjetko ko da nema na BMW
U Ilijašu imam dosta drugova i raje pa sam stalno dole, više nego u Brezi. Za sada ne planiram felge mijenjat (ici ce vjerovatno na poliranje - visoki sjaj) jer ima nekih drugih planova (zadnji branik od M Optic, lip spojler, nove štopke od F10 itd...).
 
Član
I ja sam te vidio u sijama kod one kamere, bas upadljiva ova karambolka. Pisao sam ti prvi put da mi i nije nesto, uzivo je to druga prica, nije onako kako sam to vidio preko slika
Ima jos tu dosta da se radi, hvala na ovakvim komentarima... Vjerovatno kad sam se sa posla kuci vracao...Bujrum svratiti u Doboj Jug svaki radni dan, tu sam voditelj stanice tehničkog pregleda Bosnaexpres dd i rukovodioc sektorima homologacije i certificiranja vozila pa ako mogu kome šta pomoći nek svrati.
Ako ovako dobro izgleda na slikama kako je onda tek uzivo...dobar bmw omisljao sam se bio ove godine da mijenjam auto i ova serija je bila u izboru ali na kraju nisam mijenjao imao sam drugih troskova...
Mnogo dobro izgleda ..mozda za broj vece cipele da mu uzmes
I ovako se osjeti dosta da je neudobniji za razliku od standardnih guma i felni... Vjerujem da ce cipele pricekat neko vrijeme... Hvala na takvim komentarima :)
 
Top