AUTO OTPADI

AUTO OTPADI

traim rep za Vectru B na zadnjim gepek vratima, da nema ko?? bio bi za muštulukaaaaaaaa???? ponude na pm....
 
Član
molio bi neki autootpad u Grudama ili Hercegovini gdje mogu naći povoljno okrugli airbag za volan od BMW E46 , prednost Grudama ....uglavnom ko ima za bmw dosta dijelova valjda će imati i airbag hvala
 
Član
S0nic je napisao(la):
molio bi neki autootpad u Grudama ili Hercegovini gdje mogu naći povoljno okrugli airbag za volan od BMW E46 , prednost Grudama ....uglavnom ko ima za bmw dosta dijelova valjda će imati i airbag hvala

Imaš u Livnu ako ti nije daleko...
 
Član
šole je napisao(la):
S0nic je napisao(la):
molio bi neki autootpad u Grudama ili Hercegovini gdje mogu naći povoljno okrugli airbag za volan od BMW E46 , prednost Grudama ....uglavnom ko ima za bmw dosta dijelova valjda će imati i airbag hvala

Imaš u Livnu ako ti nije daleko...

zvao u grude kaze da nema ali da je cijena inače oko 200 eura ))) pa u hrvatskoj ga mogu naci za 150 eura očekivao sam debelo jeftinije u hercegovini jer mi je u grudama kolega kupio za 100 eura... gdje mogu pogledati u livnu?
 
Član
S0nic je napisao(la):
šole je napisao(la):
S0nic je napisao(la):
molio bi neki autootpad u Grudama ili Hercegovini gdje mogu naći povoljno okrugli airbag za volan od BMW E46 , prednost Grudama ....uglavnom ko ima za bmw dosta dijelova valjda će imati i airbag hvala

Imaš u Livnu ako ti nije daleko...

zvao u grude kaze da nema ali da je cijena inače oko 200 eura ))) pa u hrvatskoj ga mogu naci za 150 eura očekivao sam debelo jeftinije u hercegovini jer mi je u grudama kolega kupio za 100 eura... gdje mogu pogledati u livnu?
Sutra ću ti ja pogledat i javit,da ne dolaziš bzvz;)
 
Član
šole je napisao(la):
Sutra ću ti ja pogledat i javit,da ne dolaziš bzvz;)


ajde molim te pogledaj ko daje najbolju cijenu u livnu za okrugli airbag ovo cifre tipa 200 eura su previše imam za 200 eura u hrvatskoj di oću... imam ja čovjeka u livnu da predigne u autootpadu i pošalje mi ovdje, gledaj da bude očuvan to mi je bitno da nije izbljedila crna boja ... hvala ti puno
 
Član
pošto mi kolega nije pogledao, dali mi netko moze dati broj od kojeg otpada u livnu gdje mogu pogledati airbag za volan bmw e46 , znači neki otpad koji radi sa bmw autima u livnu
 
Član
koliko realno vrijede sarafi za alu felge za peugeota, polovni naravno. Trebam kupiti, nemam pojma koliko se krecu pa nebi da me oderu..
 
Član
Ja sam na otpadu placao 20 Km 20 sarafa. Sad jel to realna cijena neznam al meni je tu to negdje
 
Član
Grga je napisao(la):
meni hoce 60km za 16 sarafa, ti za alu su duzi i sta ja znam jos nesto heh..

Preskupo je to drug, jedina razlika je u konusu a i tu imas univerzalnih sarafa koji pasu i na celicne i na alu,
 
Član
Hitno potrebna informacija o otpadu koji ima djelova za boru =) Potreban citav prednji dio od blatobrana haube karambolke plastika te air beg za trokraki volan i kompletna instrument tabla sa zracnim jastukom bez sanduceta kao na golfu 4 nego instrument tabla od bore !!!!! HITNOOOO HITNOOO ( naravno i prsa sa hladnjacima osim IC):cool::cool::cool:
 
Član
zna li neko broj of otpada, prije skretanja za Bingo na sickom, na desnu stranu, ima ona mala kucica tu budu strucnjaci, a negdje im je drugo odpad.
 
Top