AUTO OTPADI

AUTO OTPADI

Član
dajte mi neki auto otpad u hercegovini sta blize dalmaciji da ima dosta djelova limarije za bmw-a e46
 
na koliko sam ja autootpada bio i nisam našao,i tačno bih nagradio nekog ko bi mi našao kućište filtera zraka za polo 6n sdi,onaj šta bude u braniku,da ne uzimam nov u berlini,skup mi,pa bih ovako..
 
Zdravo..je li znate slucajno koji autotpadi imaju dijelove za seata ibizu,jer mi trebaju posljednja vrata sa sajbom,,(zadnja hauba sa sajbom) ...a zovem ove brojeve i ne mogu dobiti pola od ovih auto otpada
unaprijed hvala :))
 
Zdravo..je li znate slucajno koji autotpadi imaju dijelove za seata ibizu,jer mi trebaju posljednja vrata sa sajbom,,(zadnja hauba sa sajbom) ...a zovem ove brojeve i ne mogu dobiti pola od ovih auto otpada
unaprijed hvala :))

a-diss je napisao(la):
AKO VAM STA ZATREBA DRZI I MOJ STARI ODPAD NA MOSTARSKOM RASKRSCU

Da nema slucajno zadnja vrata (zadnja hauba) sa sajbom za seata ibizu 2001. ?? :)


Seat-Ibiza je napisao(la):
Zdravo..je li znate slucajno koji autotpadi imaju dijelove za seata ibizu,jer mi trebaju posljednja vrata sa sajbom,,(zadnja hauba sa sajbom) ...a zovem ove brojeve i ne mogu dobiti pola od ovih auto otpada
unaprijed hvala :)) a da je u okolini Sarajeva.. :)
 
Koliko bi na otpadu ovakva pumpa kostala?
vast_nov19_003_1.jpg
 
Član
Dali bi se negdje mogo nać za audi 80 b4 prednji branik od Coupea cabria može i od V6 modela , naravno s2 i rs2 ako netko ima neka ponudi na pm
 
Član
Ajmo momci da li neko zna gdje bi mogao nabaviti instrument tablu za VW Polo clasic al karavan model 2001 godine :icon_rolleyes:
 
Top