Auto limarski radovi i ostale sitnice( folije, plastike...)

Auto limarski radovi i ostale sitnice( folije, plastike...)

juče ofarbani pragovi, karambolke i felge, polako počelo sklapanjee i još novost jedna radi se i roll bar prednji za nju :D :D :D
polako liči na autooo :D ;)
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg
 
farbali smo u kraju te garaže gdje je zatvorenoo, nismo nijednom do sad imali problema oko kakve prašine ili mušicaa mada to je samo za prvu pomoc jer ovaj gazda sad sebi radi kuci i pravo ce uz nju i garaža da bude @VW Diego :) ;)
 
Polako počelo sklapanjeee danas nam još ostalo da završimo prednju karambolku i roll bar, pranje komplet svih plastika i unutrašnjosti i završno sklapanje. :)
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

nanjeta zaštitaaaa
8.jpg

9.jpg

započet roll bar
10.jpg

včrs aBd slike komplet gotove ladeeee i cjena vlasnika za koju vas je dosta pitaloooo :cool::p
 
Poslednja izmena:
Bogami Ladu ste napravili za svaku pohvalu...Kad vidim kako ste se potrudili sram me je...
I ja imam Nivu meni je istrunula oko prednjeg lijevog amortizera, nisam vidio i izbilo mi amortizer i presjeklo vod od kočnica...
sad je na ispaši, čeka bolje dane ... a nije ni upola trula kao ova na slikama...
Svaka čast dečki.
 
Bogami Ladu ste napravili za svaku pohvalu...Kad vidim kako ste se potrudili sram me je...
I ja imam Nivu meni je istrunula oko prednjeg lijevog amortizera, nisam vidio i izbilo mi amortizer i presjeklo vod od kočnica...
sad je na ispaši, čeka bolje dane ... a nije ni upola trula kao ova na slikama...
Svaka čast dečki.
Hvala ti drug trudimo se da što bolje uradimo svaki projekat ;):rolleyes:
 
Član
ta cijena je dzaba, svaka cast na poslu!
ps. nemoj sta da zamjeris za predhodno pitanje oko garaze, i sam se bavim slicnim poslom, pa znam sta znaci farbat u garazi!
 
Top