Auto limarski radovi i ostale sitnice( folije, plastike...)

Auto limarski radovi i ostale sitnice( folije, plastike...)

@hirurg Hvala ti na pohvalama trudimo se da sve što uradimo ispane što bolje. :):D
@Carbon. nama je čovjek dotjero ladu da mu je sredimo i to smo prihvatili a sa purpjenom nije nimalo lako, ima mjesta gddje nemožeš prići tako da smo imali i situaciju gdje se bila malo počela dimit al sreća voda je bila pri ruci :D :p
 
Bembara završena, pa sami procjenite naš rad :D:rolleyes:
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

i odosmo na zasluženu manju vožnju :cool::D
 
Član
Kad kupim kakvo trulo auto znam kod koga ću ga voziti :D. Svaka čast na odrađenom poslu, mada mi se ove štope i žmigavci na e46 ne sviđaju
 
Kad kupim kakvo trulo auto znam kod koga ću ga voziti :D. Svaka čast na odrađenom poslu, mada mi se ove štope i žmigavci na e46 ne sviđaju
hahaha ok ok držim te za riječ :rolleyes::cool: hvala jarane, danas nam ovaj opet dolazioo presli mu lakom samo prednje zmigavce a stopke je ostavio matirane, jbg čovjeku se tako sviđaaaa
 
Član
Super , ima tu jos radje koliko hoces , mozes poslati u pm , koliko je kostalo to zadovoljstvo vlasnika , nesto me zanima..
Ti rubovi su nesto hrapavi ili mi se cini ?
 
Imamo još dubinsko pranje unutra, farbanje karambolki, felgi i u crnu boju prag.Hrapavo je zato jer je nanjet kobit zaštitaaa
 
Top