Audi A6 2.5 TDI V6

Audi A6 2.5 TDI V6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dns sam kupio Audi-a A6 2.5 V6
Presao : 220.000KM
Godiste : 2003
Konjski snaga : 180
Transmisija : Manualni
Auto poseduje ful opremu, koza, klima, navigacija, dig. klima dvoozonska,el. podizaci prozora napred-nazad, el retrovizori, el siber, grijaci retrovizora, bord comp, tempomat, poziciona svetla led diode, xenoni, parking senzore napred-nazad, Svetla za maglu napred - nazad , abs , esp , cd sanzer 6kom , komande na volanu, zeder, 2 kljuca, elektronski podesiva sedista...centralna brava, daljinsko zakljucavanje, alarm, daljinsko zatvaranje-otvaranje prozora...

81936814.jpg

40039919.jpg

44745966.jpg

21648181.jpg

97266159.jpg
87380469y.jpg

97867619.jpg

92521727.jpg
23590879.jpg
 
Član
too muma brate odlican pogotovu unutrasnjost a motorizacija pogotovu..gdje je focus jel osto u vlasnistvu...;)
 
Član
znaci otiso jel makar u dobre ruke sad audi i peugeot u avliji a jel se i sad rizla vozi..:icon_smile:
 
Član
Bas tako bracika ... pugeota nevozam radi se cojke me zakacio kad sam se vraco s mora i tak rizlu prodajem ... dosadila mi je ocu sebi nesto drugo da kupim na ljeto abd
 
Član
Dobar avdaga pravo, jos samo kakve 18-ke jer je stvarno povelik(karavan) i manje mu ne stoje :icon_biggrin:
...da se navozas;)
 
Član
melvin je napisao(la):
Dobar avdaga pravo, jos samo kakve 18-ke jer je stvarno povelik(karavan) i manje mu ne stoje :icon_biggrin:
...da se navozas;)

Hvala Drug bit ce abd 18-ke s-line :)

edo_benz je napisao(la):
dobar dobar,ali nece se kod tebe zadrzat puno nisi ti za karavana :lol:

Mah dobar je karavan :) sila treba da i to probam :)))
 
Član
znaci druze zamjenio si,svaka cast extra izgleda pogotova unutra,kako ide jesil zadovoljan,jesil ga procepio:icon_biggrin:
 
Član
Ma naravno samo gas gas ali nmg da vjerujem 8.2l mi potrosio na 100 km ja sam ga non stop cjepo samo sto je cura iz zivinica do tz vozila al ona je normalno ide auto neopisivo a brate radi isto kao da je 1.9 ozvucenje Boose :) HAHAH kako udara
 
Član
MuMa je napisao(la):
Ma naravno samo gas gas ali nmg da vjerujem 8.2l mi potrosio na 100 km ja sam ga non stop cjepo samo sto je cura iz zivinica do tz vozila al ona je normalno ide auto neopisivo a brate radi isto kao da je 1.9 ozvucenje Boose :) HAHAH kako udara

eto drug,vidis da nije strasan 2.5 da si sluso pojedine ovdje sjebo bi se,nek je sa srecom
 
Član
Ja kad sjedem kod rodjaka u A4 i ima Boose, dodje mi da placem zar moze onako pjevati:icon_eek: i to je razlog cupanja i prodavanja svega sto sam imao u gepeku :lol:. *ebes ono...
 
Član
:lol::lol::lol: Ja sam mislio da ce biti slaba muzika
Ja prvo sta sam uradio kad sam pogledao auto usao unutra upalio muziku da cujem kako udara a posle s mjastorima pregledao motor limariju itd itd :)
 
Član
odlican auto defintivno, dobar si potez napravio, bose i harman kardon su top sto se ozvucenja tice. Ovo je prava ladja, krstarica;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top