Audi A4 B5 iskustva

Audi A4 B5 iskustva

Član
Najbolje je sto sve savjete o turbo benzincu daju vozaci cvaje bilo dizela ili benzinca. Zasto ne bi imao snage 1.8 92kw? Nije covjek trazio za trke ili bar ja ne vidim taj post. Nije trazio auto da slepa drva i sumi. Tako da nema tu puno rasprave. Taj audi je fin i fino ide. Ima dobar zvuk zbog ventilatora hladnjaka koji stalno radi i povecava brzinu skladno s gasom. Plincugu stavis i vozi!

Imao sam ja svega i svasta druze , cvaja je ovdje predstavljena u garazi tek onako jer sam nju jedino radio i raditi cu ,
A naravno slazem se i sa tobom i sa svima sto se toga tice sve zavisi sta ko hoce i trazi , za info ja golfa rijetko vozim preko 100 , ali zato sam uvijek imao i imam auto koje je namjenjeno za brzu voznju ;)
 
Član
Najbolje je sto sve savjete o turbo benzincu daju vozaci cvaje bilo dizela ili benzinca. Zasto ne bi imao snage 1.8 92kw? Nije covjek trazio za trke ili bar ja ne vidim taj post. Nije trazio auto da slepa drva i sumi. Tako da nema tu puno rasprave. Taj audi je fin i fino ide. Ima dobar zvuk zbog ventilatora hladnjaka koji stalno radi i povecava brzinu skladno s gasom. Plincugu stavis i vozi!
Znaci ako neko vozi bolji/skuplji automobil vise se razumije u auta i moze lupetati sta hoce? Nhf ali vrlo glupa konstatacija drug.
 
Član
Nisam to rekao! Ali nemoze niko reci da 1.8 92kw ne ide solidno! Auto ppteze fino. Solidan potrosac. I ne dere odrzavanje.
 
Član
Ma i ne trazim nesto za potezanja i trkanja .. Cisto onako solidno da ide. Jos par sitnica bi mu sredio da bude kulturan na cesti i to je to. Vlasnik djeluje dosta cudan covjek, sve odgovara nepovezano a i slike su haos..
edoze, imas pp ;)
 
Član
Druze ja bi ovo auto obišao jer mi izgleda bas pohabano i lose...gume imaju dobru saru al su stare brat bratu 7 8 godina..sjedala lose stanje...konzola oko klime jako lose stanje....nemoj gledati u malo vise para ali uzmi nesto solidno.
Jel ti odgovara karavan dobar
 
Poslednja izmena:
Član
Nisu problem pare, ovaj me zainteresovao zbog godista, ostali su pretezno po 3-4 godine stariji al' i jeftiniji.. Ili ako je u boljem stanju onda je 1.6 :banghead: Ne bi karavana.
 
Član
Imas u prijedor
2 komada dobro stanje pa pogledaj na piku.
Moj ti je savjet da je pametnije uzeti starije sacuvano auto nego novije u losem stanju.
P.S karavani su u modi :)
 
Član
Ma jbg za te pare ne moze turbaka a ovaj nema snage , mislim da je bolje TDI do ovih para , ja sam neki dan gledao passata sebi 1.8T da uzmem , tak oda niej to abs mentalitet nego jbg mislim da je bolje 1.9 110KS ili 116KS nego ovaj benzin 1.8 , ali mozda opet moze naci losijeg benzinca pa plin staviti za cijenu TDIa , ali ne znam , akd je benzin morao bi biti Turbo ipak ;)
Kaako ne može
http://www.olx.ba/artikal/5626474/audi-a4/
Još i quattro i plin
Meni se čini da je bio još jedan sivi ali nije quattro isto 1.8T ispod 6000 cijena amerikanac isto
 
Top