Audi a3

Audi a3

koze :D

7r7n8at2gguffn8smlwh.jpg
 
Član
Narucena folija Light black iz Hong Konga, stigla nedavno. Folija je uzasno kruta i zeznuta staviti na farove prvo sto su plasticni, drugo sto su zavijeni u svim mogucim uglovima. na kraju, od 3 metra ostalo mi je mozda jos 30 cm da uradim jos desni far. Na slici vidite da je samo lijevi far sa folijom.

mem5a53s077ac4xxn9by.jpg


xx6k4uvkqqmoku0x5wq.jpg



Takodjer, narucena je bila i chrome folija i stigla, sa njom sam htio uraditi retrovziore i lajsne u autu, ali buduci da je lakse ofarbati, uradit cu farbanje. Pada mi na pamet da prednji znak vratim u sivo da se upari sa retrovizorima kad ih ofarbam aBd.

Kao sto vidite iz maglenjaka su ukinuti ksenoni, prvo sto smeta ljudima iz drugog pravca, drugo sto svako malo pocnu zezati i trece sto nemam "corner ligth". Tako da sam izbacio ksenone, stavio obicne sijalice, ukljucio corner light preko obd-a i nema zafrkavanja oko maglenjaka. na stakla maglenjaka sam stavio light black foliju takodjer, to je bilo jako lahko jer je staklena povrsina i poprilicno ravna. toliko, lp ;)
 
Član






uskoro mjenjanje sjedista....sa zadnje slike, ova tamnija idu vani, ulaze ova svjetlija sa vise profila; dok zamijenimo spuzve.
pored ovoga, u garazi trenutno je vise procesa, prvi je ubacivanje memorije u sjedista
drugi prebacivanje grijaca
treci prebacivanje elektronskog pomjeranja
cetvrti varenje limova sa strane da spuzva sa druge slike moze stati na sjediste
sve to ide u passata; bit ce jos slika
ja sve postavljam u ime starog clana foruma koji je od nekih pametnjakovica sa foruma oznacen kao "ne iskusan"
pozdrav
 
Član
sve zavrseno, samo nemam slika...
moja sjedista zavrsena, i druga sjedista zavrsena...







ovdje gdje su vezice su prije bili metalni prstenovi koje je bilo preje*eno vracati, pa je to na bosanski nacin sredjeno :lol:






odvareni produžetci za profile starog lima


i zavareni....

 
Top