Audi a3

Audi a3

Član
stvarno je premocan. radio sam folije na par ovakvih modela.jedan je bio sa samo 30 000 na satu, prosto me ostavio bez teksta. Stvarno mocno auto;)
 
Član
Kod mene je skoro tri puta 30k... Nego, reci mi kakve folije radis, koliko naplacujes ? Posto mi je u planu zatamljivanje svih stakala u tonu 30-40%, da znam... ;)
 
Član
corradoM je napisao(la):
Kod mene je skoro tri puta 30k... Nego, reci mi kakve folije radis, koliko naplacujes ? Posto mi je u planu zatamljivanje svih stakala u tonu 30-40%, da znam... ;)

na takvog audija su zaljepljene folije ove koje su dostupne po autodijelovima, doduse ove koje covjek donosi samo za mene su malo kvalitetnije i jako dobro su se pokazale. Auto je radjen prije godinu sigurno i dan danas su folije odlicne, momak osim tog audija ima Polo 6r,golf IV, Bmw m3, audi 80 i dva kombija. Audi je prvi radjen i poslije toga je dovozio sva ostala auta, tako da smo sve radili istom folijom, bez obzira na vrijednost auta, na svakom se extra pokazala;)
nekih 80ak km ide zadnji kraj, tako otprilike
 
Član
soffa je napisao(la):
ma totalna promjena odlicno je nego sta je sa zadnjim dijelom...;)

Kad bude vremena i love radit ce se i zadnji dio... odnosno zatamnjivanje svih stakala, tablica, farova i stopki... trebalo bi ovako izgledati

 
Član
corradoM je napisao(la):
soffa je napisao(la):
ma totalna promjena odlicno je nego sta je sa zadnjim dijelom...;)

Kad bude vremena i love radit ce se i zadnji dio... odnosno zatamnjivanje svih stakala, tablica, farova i stopki... trebalo bi ovako izgledati


maa tooo..znas sta treba raditi odlicno...i naravno felge druge meni se ove ne svidjaju ipak moj ukus...;)
 
Član
PRElijep audi, samo radi kako si zamislio, jer plan je super, samo jos neke felge druge, mada i ove su dobre, one prve mu nisu nekako lezale al opet svako ima svoj ukus.. srecno :cool:
 
Član
eto stupio zakon, pa stavio i ja zimske gume





A od sada me mozete poznati po starom fazonu, nekima od vas je poznat...
Klepio od clana "san" stari zonfa :lol:
ovom prilikom se zaFaljujem :icon_smile:



 
Top