Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
Mensur84 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ma brate djaba je to njemu sto vozi i Opela i sto je Sarajlija , ja sam u boljim odnosima sa nekim Srbima i Hrvatima nego nasim ljudima , covjek se gleda kao covjek a ne odakle je sta vozi i koje je vjere . Ja ga nisam toliko upoznao da bi mogao ocjeniti jel petljanac ili ne al ako je tako kao sto ti pricas tako je nemam ja sta nekoga pravdati i izmisljati

Ma nije vrijedno ba vise da ga spominjemo na forumu ;) bilo proslo i dobra lekcija u zivotu....Nego hoce li bit gdje kakvog okuljanja u Augustu:icon_question:

Bice okupljanja imas 05.08.2012 u Velikoj Kladusi Tuning show,onda 7 dana poslije tj. 12.08 2012 imas u Odzaku Tuning Show,onda opet 7 dana poslije tacnije 19.08.2012 imas u Loznici u Srbiji Tuning show ;)

A za audija svaka cast vidi se da si ga bas sad dotegao i da je auto kako treba ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Mensur84 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ma brate djaba je to njemu sto vozi i Opela i sto je Sarajlija , ja sam u boljim odnosima sa nekim Srbima i Hrvatima nego nasim ljudima , covjek se gleda kao covjek a ne odakle je sta vozi i koje je vjere . Ja ga nisam toliko upoznao da bi mogao ocjeniti jel petljanac ili ne al ako je tako kao sto ti pricas tako je nemam ja sta nekoga pravdati i izmisljati

Ma nije vrijedno ba vise da ga spominjemo na forumu ;) bilo proslo i dobra lekcija u zivotu....Nego hoce li bit gdje kakvog okuljanja u Augustu:icon_question:

Bice okupljanja imas 05.08.2012 u Velikoj Kladusi Tuning show,onda 7 dana poslije tj. 12.08 2012 imas u Odzaku Tuning Show,onda opet 7 dana poslije tacnije 19.08.2012 imas u Loznici u Srbiji Tuning show ;)

A za audija svaka cast vidi se da si ga bas sad dotegao i da je auto kako treba ;)
Hvala Cuza na informacijama ;);) A mislim da cu ici za Odzak taj mi datum najbolje odgovara ;)
 

IGY

Član
s1ck je napisao(la):
od chunera inace kad kupujes auto racuna se da auto dodje na klocevima bez felgi, bez enterijera, branika muzike itd itd
a sve ostalo moras doplatiti kao opremu u salonu kad uzimas ;)

jel ovo nesto na moj racun :icon_question:

ako je da ti odmah i odgovorim, mislim da je logicno sve poskidati za sto si dao pun ***** para, a kad neko kupuje auto kaze ti na to sve druze ja kupujem auto a ne muziku, i sto ja da nekom ostavim nesto jace od 4000 km uzike sto je bilo u njoj par mjeseci prije nego sam se odlucio prodati???? ili da nekom dam gewinde koje su me dosle preko hiljade ili da ne nabrajam dalje, znaci kako se dogovoris tako i kupis, i zdravo nema kasnije dusmani ovakav onakav.....

Sofa mozda nece ni biti tema nezz mrsko mi :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Znam Adnana dosta puta smo stajali i pricali i znam takodje kako se taj Audi sastavio sto je jako bitno , po meni a dosta ce se ljudi sloziti nije tuner neko ko uzme auto , da pare nekom drugom da ga sredi i onda se on poslije samo qurci s njim , iskreno i ti bjezis od toga jer si kupio gotov proizvod . Znaci razlika je tome voliti auto i voliti da te ljudi vide u dobrom autu . Malo je onih koji hoce sami nesto da rade, pokusaj pa i razvale . Evo ja prvi sta god sam radio pokusao sam sam uraditi , ako je bas komplikovano odem kod maistora pa opet budem tu pratim , gledam pa i naucim . Dosta puta sam sjebo dio , slomio al boze moj to su cari tuninga i naravno da pazim svoje auto kao sto se vidi i u mojoj temi da stalno kukam oko udaraca i sl . Zato mislim da Adnanu taj Audi i nije nesto znacio vise je bilo deri vozi i to je to , dok drugima kao i meni koji sam trenutno u sprickitu farbam neke rucke puno je bitnije da to auto budes ispravno , uredno cisto i naravno Čunirano :lol:

Da je on uzeo auto radi kurcenja uzo bi makinu od 300 konja tamo mozda od jedno 100 150 hiljada maraka i onda bi se kurcioooo,,, !!! Redza nije htio da uzima auto pa da ga sredzuje mozda zato sto nema strpljenja nego hoce odma da ima sredjeno auto !!!,,, ja ti kazem da je htio da se kurci uzo bi makinu ,,,!!! nije to za njega problem kupit ! to je za njega mala macaaa :123:
 
Član
IGY je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
od chunera inace kad kupujes auto racuna se da auto dodje na klocevima bez felgi, bez enterijera, branika muzike itd itd
a sve ostalo moras doplatiti kao opremu u salonu kad uzimas ;)

jel ovo nesto na moj racun :icon_question:

ako je da ti odmah i odgovorim, mislim da je logicno sve poskidati za sto si dao pun ku*ac para, a kad neko kupuje auto kaze ti na to sve druze ja kupujem auto a ne muziku, i sto ja da nekom ostavim nesto jace od 4000 km uzike sto je bilo u njoj par mjeseci prije nego sam se odlucio prodati???? ili da nekom dam gewinde koje su me dosle preko hiljade ili da ne nabrajam dalje, znaci kako se dogovoris tako i kupis, i zdravo nema kasnije dusmani ovakav onakav.....

Sofa mozda nece ni biti tema nezz mrsko mi :lol:

To si u pravu....Sve je znaci stvar dogovorora kako se dogovoris sa kupcem;);););)
 
Član
meni je zao samo ovog ljubimca i bas znam da si kuliro s njim nema k....a sve fabrika i gledam neki dan lik ga prodaje reko uzet cu ga sebi...:icon_smile:
scaled.php

scaled.php
 
Član
soffa je napisao(la):
meni je zao samo ovog ljubimca i bas znam da si kuliro s njim nema k....a sve fabrika i gledam neki dan lik ga prodaje reko uzet cu ga sebi...:icon_smile:
scaled.php

scaled.php

:lol::lol::lol: Ma nadjes sebi obicnog i uradimo ti takog istog :) gledam po piku ima ih po 10000KM
 
Član
Ehh ovakoo,, radio sam neku proekciju na kompjuteru znaci ovi auspuhi na automobilu nisu pravi nego ubaceni preko PHOTOSHOP-a .. Sad me zanima da li ima neko ko bi mi mogo ovo uradit pravoo tko se ovim bavi !!! ???

scaled.php
 
Meni su malo preveliki i nisu simetricni auto moze to dosta bolje , probaj samo malo smanjiti . Najbolja varijanta da nadjes s kojeg si auta skinuo ove nastavke i kupis ih i ostalo navaris
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Meni su malo preveliki i nisu simetricni auto moze to dosta bolje , probaj samo malo smanjiti . Najbolja varijanta da nadjes s kojeg si auta skinuo ove nastavke i kupis ih i ostalo navaris
Ovo mi je Sofa radio photo shop pa ne znam ni sam sta da radim :) izgleda mi puno bolje ovako nego sad kako je :)
 
slazem se duplo bolje izgleda sa auspuhom na obje strane , samo ga zamoli da smanji malo kocke i bolje to uglavi ovako su i nejednake i naravno da ti kaze sa kojeg je auta uzeo
 
Top