Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
Ma hoce druze ali nikako nemam vremena jbg.da budem tu kad se bude sta radilo....sve mi je neka trka frka :icon_rolleyes: Al bit ce ako bog da na proljece i druga boja ;) i promjena unutrasnjosti;)
 

IGY

Član
hmm svaka cast za poduhvat oko auta, vidim hoces da ga sredis po svom, zar onda nije lakse bilo kupiti stock auto i raditi iz pocetka sve, nego sad recimo farbati opet auto (ovo po ko zna koji put da se farba) i unutrasnjost mijenjati koja je full, nezz mozda se ofucala nisam vidio, ali ono nema mi logike raditi sve to na vec uradzenom
 
Član
i ja koliko znam,audi je promijenio vlasnika,sad auto vidjam po zivinicama cesto, inace auto je extra i nema se sta dodati sto bi ga ucinilo ljepsim, znaci mozes samo pokvarit vec uradjeno.
 
Opet retrovizori nisu po mom ukusu al su 13 puta bolji od prislih , unutrasnjost bas trebas promjeniti vidio sam i ja da se pohvabala vremenom a sigurno ce i nova boja doprinjeti izlgedu
 
Član
cesto ga znam vidit u zivinicama, prelijep je stvarno. cuvaj ga i da se puno puno navozas bez ikakvih problema drug ;)
 
Član
Brate, svaka ti cast na Audiu i nadam se da ces ga fovesti u zeljeno stanje, iako vec sada izgleda premocno, ali svatko po svom ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
hmm svaka cast za poduhvat oko auta, vidim hoces da ga sredis po svom, zar onda nije lakse bilo kupiti stock auto i raditi iz pocetka sve, nego sad recimo farbati opet auto (ovo po ko zna koji put da se farba) i unutrasnjost mijenjati koja je full, nezz mozda se ofucala nisam vidio, ali ono nema mi logike raditi sve to na vec uradzenom

Hvala Igy...Ma mislim da je vrijeme da malo promjeni boju a i svakako mu treba farbanje jedno kompletno...Ali jbg.ne mogu redat auta u garazu vidis da nece niko da kupi u stvari svi hoce ali dzaba :icon_smile: svoje za cijene a tudje obaraju e pa nemoze :icon_smile: Nije mi nuzda ga prodavat posto zasto jbg.

Dzeniii je napisao(la):
i ja koliko znam,audi je promijenio vlasnika,sad auto vidjam po zivinicama cesto, inace auto je extra i nema se sta dodati sto bi ga ucinilo ljepsim, znaci mozes samo pokvarit vec uradjeno.

Jbg.onda nisi dobro pogledo iz bliza ;) Treba mu jedno kompletno farbanje a mislim da je i bijela boja vise iz furala jbg. svi furaju sad bijelo i mat crnu...Malo je to postalo i vise bzz.:icon_rolleyes:

Little Dragon je napisao(la):
Opet retrovizori nisu po mom ukusu al su 13 puta bolji od prislih , unutrasnjost bas trebas promjeniti vidio sam i ja da se pohvabala vremenom a sigurno ce i nova boja doprinjeti izlgedu

:lol::lol::lol: haj posalji da vidim sta je po tvom ukusu :lol: mozda se i meni svide ;)
 
Pa meni su ovi tvoji dobri ali mi se ne svidja sto ovako idu prema gore , znaci ako ima sta ovako ali da ide pravo kao klasicni retrovitzor bilo bi perverzija i jos da nema zmigavca , eto to je moj ukus
 
Top