Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
;) vratit cu mu tomason felge nazad ove ce biti na prodaju a ne radim vise u afg. :icon_smile: radio sam ;)


bucky_mb@yahoo je napisao(la):
retrovizore i felge, bolje da nisi dirao

Ma daj bruda oni ret.su bili sranje jebo te ko sa bicikla ba bruda...realno jbg...ali cu vidjet da nabacim fabrice njegove orginalne ret.oni su najbolji jbg.ovi nisu losi samo su mi nesto previse otisli u nebo :icon_rolleyes:
 
Član
ko bi reko ,vjerovatno su uze felge ili veci et . al su dobre jbg mada ja patim za falcom mislim da bi i njemu bas sjele neke nazad da ga rasire
 
Član
bi jasta bi nego sjele :icon_smile: najvise bi volio naci bbs 18 ke da ima malo vise jota to bi mu sjelo haus.
mada sam jucer podero blatobran sa ovim felgama jbg.:icon_rolleyes:
 
radio?????znaci da si bio dovoljno,hehehe,bice posla nek je zdravlja,samo ti njemu vrati one stare fele,ove unovci i ulozi u nesto cemu treba obnova,posto nam se supruge znaju,prijatelji na fb.. vidio sam na nekoj slici sto si u photoshopu radio,na prednjoj desnoj strani si nesto izvodio,neki tribal ness,izgleda interesantno,lijepo bi bilo da razbije ovu bjelinu.
 
Član
:cool::cool: bit ce nesto samo kontam sta da uradim neki nadpis ili nesto :icon_rolleyes: treba bas da razbije bjelinu al otom potom vidjet cemo ;)
 
Član
Bruda samo radi :)
Nekako ove felge izgledaju male ali njemu nedostaje falca, sta je sa izduva na desnoj strani, radis ga nesto ili:D
Ajde BRUDA kad dodjem slj. put kuci hocu da vidim da je to sve pod konac :lol::lol:
Cuvaj mi se ;)
 
Član
desi bruda :icon_smile: ne radim to nista pokusali smo nesta da izvedemo ali nista nismo uspjeli jbg.ostaje ovako sad za sad :icon_question:
Ako bog da kad dodjes prvo da odemo sta popit pa cemo onda o radovima pricat :icon_smile: ali necete me vi ovaj put vodit u onakve lokale gdje nema nista osim caja :lol::lol::lol:
 
Član
Hahahahah, to je Sancho kriv za to, on nas je vodio da ocajavamo ali eto..
Valja druze abd kad dodjem cucemo se, pa da se druzimo..

Pa raz nema mogucnosti da se provedu cijevi do lijeve strane i da se povezu:icon_sad:
Onda zatvaraj ovu rupu :D
 
Član
Morat ces vratiti one felge , sad gledam ove nove slike dosta mi drugacije izgleda nego prije kao da nije ono auto, dobre su ove felge al na onim je ipak dosta macnij i agresivnije izgleda ;)
 
Član
retrovizori mu stoje ko ribi biciklo, to nisi trebao dirati, kakvi god oni su bili bolji, f1 koliko se sjecam
felge takoder vrati ili nabavi neke da su bolje od onih
dobro bi bilo zamjeniti ove mrezice u braniku, ubaciti one kao na novim modelima, sacaste sa vecim otovirma i deblje ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Morat ces vratiti one felge , sad gledam ove nove slike dosta mi drugacije izgleda nego prije kao da nije ono auto, dobre su ove felge al na onim je ipak dosta macnij i agresivnije izgleda ;)

Vratit cu one tomason felge sto su bile posto su na poliranju tako da ce sledece sedmice biti na njemu opet...a da kupujem druge jbg.nebi da pravim staklene stolove od felgi niti lustere :icon_rolleyes: imam vec dva para flegi koje puno kostaju tako prvo bi da ih prodam pa tek onda u nabavku drugi ;)
A sto se tice ret.nebi se bas slozio oni F1 su bili bzz na njemu kud je auto izgubilo izgled a kud se na njima nista ne vidi i sto sta jos....
A ove su mi bolje od onih F1 ali mada cu mjenjati i ove hocu da stavim orginalne one su ipak najbolje :icon_rolleyes:

AnDel je napisao(la):
retrovizori mu stoje ko ribi biciklo, to nisi trebao dirati, kakvi god oni su bili bolji, f1 koliko se sjecam
felge takoder vrati ili nabavi neke da su bolje od onih
dobro bi bilo zamjeniti ove mrezice u braniku, ubaciti one kao na novim modelima, sacaste sa vecim otovirma i deblje ;)

:lol::lol::lol: nemoj mi reci :lol::lol::lol: de ba druze oni F1 su bas bili ko K ne znam dali si ga vidio uzivo sa tim ret.:icon_question::icon_question::icon_question:
A felge cu vratit ako bog da sledece sedmice ;)
A kad prodam ova dva para felgi onda bi mogo razmisljat za nove fege nebi bas da prikupljam felge malo vece vrijednosti i ove sto imam prodajem ispod svake cijene jbg.nemozes ti nasem saljaku obajsnit sta je sta ali haj sta ces jbg.takav smo mi narod
 
Top