Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
http://h-4.abload.de/img/finish_1rr0n.jpg nešto kao kod dragončeta astra, boja je sex za oči, uz to unikatna... crna ferrari red lambo orange batali i traži šta unikatnije.. ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Mensure svima se desi neki peh sa autom toga moras biti svjestan , eto uzeo si i Audia pa vidi koliko si srusio love u njeg da bude ispravan , takodje ima i do vozaca a vi odozgo se volite zaletat znam ja Mumu samo divlja :lol: tako nemoj kriviti auto toliko puno bolje bi bilo da si nju uzeo srediti , posebno jer je mladze novije auto , ali kao sto rekoh kasno je sada i nadam se da ce te audi slusati i da ces ga max utegnuti . Koje si retrovizore uzeo jel fabricke ili?

HHAAHAHAHA Jaoo Cujes ti redza sta govori Dragon .. da mi volimo divljati hahaha
 
Član
:cool::cool:Nista nije slago ;);) Koda nas je gledo kad vozimo pa je napiso kako treba ;) Mada smo se smirili kako je to prije bilo :lol::lol::lol:
MuMa je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Mensure svima se desi neki peh sa autom toga moras biti svjestan , eto uzeo si i Audia pa vidi koliko si srusio love u njeg da bude ispravan , takodje ima i do vozaca a vi odozgo se volite zaletat znam ja Mumu samo divlja :lol: tako nemoj kriviti auto toliko puno bolje bi bilo da si nju uzeo srediti , posebno jer je mladze novije auto , ali kao sto rekoh kasno je sada i nadam se da ce te audi slusati i da ces ga max utegnuti . Koje si retrovizore uzeo jel fabricke ili?

HHAAHAHAHA Jaoo Cujes ti redza sta govori Dragon .. da mi volimo divljati hahaha
 
Član
Brate auto ti je vrh.. znaci nema daljee unutrasnjost je jarane topp Non stop ga vidjam gore kod skljoce ,,, Muzika je dobra sve u svemu auto je top.. nego kad ces doci da se vozamo I ja sam sebi kupio audia S6.... pa da malo Zivinice dignemo na noge :D HAHAHHA
 
Član
MuMa je napisao(la):
Brate auto ti je vrh.. znaci nema daljee unutrasnjost je jarane topp Non stop ga vidjam gore kod skljoce ,,, Muzika je dobra sve u svemu auto je top.. nego kad ces doci da se vozamo I ja sam sebi kupio audia S6.... pa da malo Zivinice dignemo na noge :D HAHAHHA

Jbg.ja bio kuci prije mjesec dana :icon_confused: Pa u planu sam u Dec.kuci opet pa ako do tad ne prodas Audina cut cemo se da molo odemo gdje ;);)
Jest bio kod Skljoce malo duze vrijem radio to stoj se imalo da popravi na njemu....
To prodo motore i opet na auta ha :icon_rolleyes: ili je to samo dok sezona nedoje opet :lol:
 
Član
Rizla je otisla u zamjenu za R1 na nasim papirima
A Corona K2 je zamjena za A6 karavana
a A6 za S6 :D tako da sad imam S6 i R1 mada motor slabije vozam da nebih u slavinovice iso HAHAHAHHAHAHAHAHHA nek stoji u garazi do sezone pa cu K7 abd kupit...
 
Član
:cool::cool::cool: samo naprijed ;) sto se tice motora s moje strane ja ga ne kupujem ohladio sam skroz sto se tog sporta tice :icon_rolleyes:
Sad kad sam bio na godisnjem provozo sam se dobro jedan dan i za mjesec dana samo sam ga jedan dan provozo i nije mi to to vise :icon_confused: Zasto vjeruj da nemam pojma :icon_question:
 
Član
Ali zato kad se provozas provozas se .. ja kod jasminka na praoni kad cujem nesto 1-gas 2-gas, 3-gas redza na Tocku sa Suzukiem :D HAHAHAHAHHA
 
jeli ovaj audi bio danas ispred neke firme u zivinicama...ej koja moc jbte...od banovica do gradacca sam vidio milion vozila ali taj audi je vrh...
 
Član
Jest Edine pred tom je frimom cesto ;)
passatljuti malo je vec duze vremena bio sa tim felgama i ret.a realno ret.nisu mu bili nesto oni mali :icon_rolleyes: ali pravo da ti kazem nisu mi ni ovi nesto ali su mi bolje od onih :icon_smile: mada cu najvjerovatnije vratiti njegove fabricke najbolji su :icon_rolleyes:

Jest Edine pred tom je frimom cesto ;)
passatljuti malo je vec duze vremena bio sa tim felgama i ret.a realno ret.nisu mu bili nesto oni mali :icon_rolleyes: ali pravo da ti kazem nisu mi ni ovi nesto ali su mi bolje od onih :icon_smile: mada cu najvjerovatnije vratiti njegove fabricke najbolji su :icon_rolleyes:

zlvzg3.jpg


2n9jeps.jpg
[

IMG]http://i48.tinypic.com/znpyxz.jpg[/IMG]
 
Top