Astra G

Astra G

Član
Jucer su legle maglenke...
Spreman za tretman:icon_biggrin:



Zadnja radi:lol:



...a prednje ne rade,fali mi prekidac u kabini,ostalo sve skopcano,stavljen xenon...
Inace,auto mi je mrak,nista se ne vidi,i aparat mi je mrak,takodjer:lol:

 
Član
Danas skinute zimske gume,bilo je i vrijeme,Astra prvi put na Bridgestone-u









Skupo zadovoljstvo...ali ipak,guma glavu cuva...
 
Član
Odlicna ali ne bas jeftina guma,4 kom 900km.
Ipak,meni je najbitnije na autu da su mi gume,ovjes i kocnice u perfektnom stanju,ostalo mi je manje vise bitno.
Ja sam ulozio 3.000km u amortizere,gume i kocioni sistem,Bridgestone,Bilstein,TRW-Lucas...ono sta se okom ne vidi ali daje sigurnost.
Netko sa tim parama 'napuca' krs do bola,sve bljesti...
Meni je uvijek na prvom mjestu to da je auto 100% tehnicki ispravno,nakon toga tek vizuelni efekt...
 
Član
Svaka cast druze, astra je prelijepa, sretno u daljnjim radovima i samo tako nastavi :cool:
De mi reci koliko su mm nize ove sportske opruge, posto je i kod mene ista dimenzija i guma i felgi, al je auto ko' jarac, pre pre visoko, pa sad trazim opruge, a ova visina tvoja mi je extra. imam ponudu za opruge 35/40 mm al' msm da cu slabo sta postic s njima :/ ... pozzz
 
Bez obzira što se prodaje...ja i dalje to mazim i pazim...ne znam drugačije...prekjučer registracija 520KM,jučer display 50KM,danas sicevi 250KM...
Na autu nema te naljepnice da se prodaje,tek je na par foruma...a da mi se žuri za prodaju i nije baš....jedino šta želim je da kupim A4 s-line...i to je jedini razlog što bih je možda prodao.
Ali...kao što napisah...dok je god u mene,sretan sam....
 
Član
shpartlo je napisao(la):
Bez obzira što se prodaje...ja i dalje to mazim i pazim...ne znam drugačije...prekjučer registracija 520KM,jučer display 50KM,danas sicevi 250KM...
Na autu nema te naljepnice da se prodaje,tek je na par foruma...a da mi se žuri za prodaju i nije baš....jedino šta želim je da kupim A4 s-line...i to je jedini razlog što bih je možda prodao.
Ali...kao što napisah...dok je god u mene,sretan sam....

opala,ajde bacaj sliku tih siceva...
normalno,a pitam te jer sam je vidio mislim na piku,da je bila...
 
Top