Astra G

Astra G

Član
Idemo dalje...ljetni san prolazi
Sljedeći na redu su farovi...koje da stavim,svaki je prijedlog dobrodošao
 
odavno nisam vidio kulturnije sređenu astru,
još farovi kad legnu to će biti perverzija.
nakon farova ne bi loše bilo kad stigneš
da uradiš badlook haube i zadnji spojler od opc.
zadnji farovi su po meni najbolji za tvoju astru. :cool:
 
Član
A najvjerovatnije ću staviti ove zadnje,valjda neće izgledati điđi-miđi.Najradije bih isprobao sve četiri pa da izaberem...biće ovo naslijepo.Razmišljanje će trajati još koji dan,ipak:123:
 
Član
Hvala pioneer,zvijer si...brz si kao munja:cool:

A nista...malo promjena pa eto...pomalo se radilo

Ovako je bilo prije 20-ak dana



...danas je ovakva



Od mog posljednjeg pisanja tu,a bilo je to jako davno,odradjeno je dosta toga,dosta sitnica koje su jako bitne....
Ispolirani farovi,ugradjen xenon,obojeni pragovi,lajsne i brave u boju auta,odradjen gepekt bez oznaka...puno toga...nesto cu i zaboraviti









Sutra se stavljaju maglenke u koje je vec ugradjen xenon,slike slijede....

Zdravi i veseli bili;)
 
Administrator
nema na cemu drug;)

astrica je odlicna i kulturno sredjena... bas mi se svidja...
nastavi nas redovno izvjestavati i sretno u planovima;)

i jesi li razmisljao o skidanju okvira zadnje tablice i lijepljenja tablice za gepek? mislim da bi joj puno bolje to stojalo?
 
Član
Samo jos jedna sa upaljenim svjetlima



A sto se tice zadnje tablice,odradice se to;)

Znaci,sutra maglenke...zatim idu distanceri da malo izbacimo felge vani,ispuh konacno moram rijesiti..nikako da se nakanim i folija...e sada,da li staviti foliju samo na zadnja stakla i zadnju sajbu ili i na prednja stakla...
Ne bi to bilo krkanski,pogotovo ne naprijed,bila bi to neka lagana,providnija folija...razmisljam....
 
Član
sta bi od farova??
odustao od kupovine???
ako ne budes uzimao druge farove,obavezno stavi plasticne obrve na ove,jer pre*ebeno izgledaju na tamnijem autu,opc spojler i auto je bomba ;)
 
Top