Alfa Romeo 147 JTDm 16v

Alfa Romeo 147 JTDm 16v

ma za sad je trap odlican, a gume su fabricki 215 45 i nebih nikad isao na uzu gumu jer mi je to odvratno bolje onda 16.


nego me zanima,ako stavim naprijed 215 45 17 a nazad 225 45 17 ocu li napravit slomivrat od auta? :D zanima me jel to normalno,pa bi volio da mi neko odgovori :icon_biggrin:
 
a znam i ja da su najbolje iste,nego sad sam uzeo 2 glanc nove prednje ljetnje 215 45 i nemam bas za zadnje, a sad su pozadi dunlop sport 215 45 ali celave dosta,mogu od druga da uzmem 225 45 17 skoro nove za nazad,pa me zanima jel to normalno?

zato sam pitao ;)
 
Član
sto bi to bio problem, ako imas dobru priliku za te gume, zanemarivo veci profil, i sira guma 1 cm;)
 
Super Moderator
Pa naravno da nije problem, nisam znao da je takva situacija, sto da ne onda! Ja sam samo govorio onomsta bi idealno bilo
 
Član
ako mozes priustiti 17,uzmi. Ne vjerujem da je mnogo neudobnije,ni na 16 nije bas udobna,alfa je to. Uglavnom odlicno auto, oprema vrh.
 
Član
Tesko je objasniti da je Alfa Romeo auto snova (pravi Bolid za nas obicne smrtike :D ) samo se javi ako bude kada trebalo nekih dijelova, inace smo tgovina autodijelova (najvise Alfa/Fiat/lancia) najbolje u privatne poruke da ih odmah primjetim i sto prije odg...sve najbolje u ocuvanju i napredovanju !
 
hvala :)

a imam ja vec 17 na njega,nego se mislim da stavim 16 zbog mjesta dje zivim,rupa,ivicnjaka,katastrofe :)


no polako se navikavam,tako da 17 ostaje!
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
nije naljepnica :)




Uploaded with ImageShack.us

ma libo te briga parkiras ispred hemingway a i glavni :D nisam vidio bolje opreme neko sto je imao para je narucio takvu alfu sebi i vjerovatno odrzavao po ps u, tako da vjerujem da je najbolji izbor :D

Nema boljeg auta od alfe pogotovo jtd a :D;)
 
hvala :) auto ko auto,ima i mana i vrlina,no te mane se brzo zaborave kad se sjede za volan i prodje kroz krivine, oni koji voze 147 znaju sta pricam :)



nego,pominjes nesto Hemingway, davno se tako vise ne zove (ako si mislio na diskoteku u Tivtu) ;)
 
fin dan danas :cool:


86120284.jpg


35196861.jpg


54867632.jpg


85847572.jpg


97617752.jpg


90975195.jpg


96152686.jpg


rrrrw.jpg



:123:
 
Član
alfa ko iz fabrike, stvarno su je prethodni vlasnici pazili a i ti sada eto, odlicno izgleda i unutra i s vana:cool:
 
3 sam ja vlasnik izgleda,

1 je bila neka firma u njemackoj, od 2004 do 2006 je presla 90 000 km kod njih.

2 vlasnik neka Njemica, i vozila je sve od 2006 do 2012god ili 178000km ,sto se da primjetiti po jedinim ogrebotinama koje imaju na autu, a to su rucke vozacevih vrata, i izdrana koza na mjenjacu koju sam skinuo :icon_mad: Zene :D
 
Top