Alfa Romeo 147 2.0 16v TS

Alfa Romeo 147 2.0 16v TS

Član
a sta da ti kazem,zimski set mi je na crnim felgama,ja lakirao:D
A ti kad si vec lajsne skinuo mogao bi i krov u crno,pa da bude prava 'bad look' alfa:lol:
 
Član
Felge bi nekako i mogao preboliti,cak sta vise u zavisnosti od modela same felge to bi u kombinaciji sa crnom bojom iste bilo extra. Samo ovo sa crnim krovom to ne, nekako mi ne ide to na alfe, ali to sam samo ja:D Steta sto nema onaj smajli sto povraca da ga fisnem :D
 
Drug imao sam takvu, samo selespeed, :icon_cry::icon_cry: još je nisam prežalio, prodao sam je ali Italijan je s posebnom ljubavlju pravio ovaj model, čuvaj se samo goriva ja sam imao problema s tim, i bio mi se Uskur*io senzor faze motora to to dodje pod bregastima, ono cijena je pravi sitniš 460 i kusur KM ::lol: sretno i puno pređenih kilometara, ako nešto zapne mogu ti pomoći ali nadam se da ti neću trebati ;)
 
Član
Ne znam sta da kazem auto jednostavno ima dusu i milina ga je voziti, imao sam priliku raznoraznih auta da vozim ali uzitak u voznji sto se tice alfe je nesto posebno. Drug tebi hvala mnogo sto se nudis ako gdje zapne, jako lijepo sa tvoje strane i to se cijeni. Evo dvije godine slusa ko zuca da kucnem ne urekla se. Pozdrav i sve najbolje;)
 
$hwabo je napisao(la):
Ne znam sta da kazem auto jednostavno ima dusu i milina ga je voziti, imao sam priliku raznoraznih auta da vozim ali uzitak u voznji sto se tice alfe je nesto posebno. Drug tebi hvala mnogo sto se nudis ako gdje zapne, jako lijepo sa tvoje strane i to se cijeni. Evo dvije godine slusa ko zuca da kucnem ne urekla se. Pozdrav i sve najbolje;)

ma naravno to je najbitnije, ja sam svoju prodao jer su se neka sranja počela dešavati a i dobio ponudu za ovaj auto što sad imam, tako da sam u svakom slučaju dobro prošao, mada na žalost jedva sam se rastao s njom. problem na žalost jesu mehaničari koji su nestručni još uvijek za Italijane, uz naravno određene izuzetke. U Kladuši ima čovjek Alfi da se ubiješ, tako da ne smije da šta fali.
 
Član
Ma ni u glavnom gradu nije nista bolja situacija sto se tice Alfi. Ovlasteni zaobilazim u sirokom luku a na par mjesta po preporuci otisao ljudi nisu smjeli da zamijene crijevo termostata ma sramota na kraju sam ja to odradio sam nikakva pamet i nikakav posao al eto, a Hota je posebna prica :D
 
Član
Slike sa "malim" zakasnjenjem :D
http://imageshack.us/photo/my-images/716/20120521190222.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/402/20120521190239.jpg/
 
Član
jao brate...kako lijepo auto....bas mi se svidja...da imam para za goriva..kupio bih isto....hehe...al je super...;)
 
Top