Alfa Romeo 147 2.0 16v TS

Alfa Romeo 147 2.0 16v TS

za koji mjesec kupujem 147-cu pa s obzirom da sam zensko i da nisam dosad imala alficu,htjela bih vas "iskusne" pitat za savjet :D ono,treba mi manja potrosnja-a za to mi treba dizel ako se ne varam?volim brzu voznju al rade cu manje davat za gorivo nego da divljam tamo po cesti :p na sta jos da obratim pozornost? godiste ce bit 2003,mozda godina gore dole,s obzirom da volim sportski sredena auta, bice crni sa zatamnjenim staklima,unutra koza,klima bla bla sve sto treba,naravno.. dragi alfisti HELP xD :)
 
Član
mala muu je napisao(la):
za koji mjesec kupujem 147-cu pa s obzirom da sam zensko i da nisam dosad imala alficu,htjela bih vas "iskusne" pitat za savjet :D ono,treba mi manja potrosnja-a za to mi treba dizel ako se ne varam?volim brzu voznju al rade cu manje davat za gorivo nego da divljam tamo po cesti :p na sta jos da obratim pozornost? godiste ce bit 2003,mozda godina gore dole,s obzirom da volim sportski sredena auta, bice crni sa zatamnjenim staklima,unutra koza,klima bla bla sve sto treba,naravno.. dragi alfisti HELP xD :)

imas PP
 
i bice 1.9 JTD sa 115ks hehe malo sam se raspitala i savrseno mi odgovara..i potrosnja a vidim i da fino pici. koji su najcesci problemi koji se javljaju kod ove alfice? normalno je da svako auto ima svojih caka,sem tog prednjeg ovjesa sta mu se jos cesto kvari? i da,zadnja 147-ca u kojoj sam se ja vozala je bila dosta tvrda,kad bi naisli na rupu bubrege bi mi pomjerila :lol: prijateljica je to rijesila tako sto su joj cackali oko amortizera,ne znam sta su im radili xD al.sem te tadasnje tvrdoce,sve je drugo bilo ok :icon_smile:
 
Član
Najbolji ti je potez 1.9 jtd od 115 ks potrosnja smijesna, a auto cupa. Napisala si da volis sportski sredjena auta, 147-ica fabricka je dosta visok auto i da bi postigla taj opasni izgled potrebno je da se spusti cime auto automatski gubi na udobnosti a najvise trpe bubrezi po ovim nasim bajnim cestama. Uglavnom gledaj da uzmes sto ocuvaniji primjerak i neces imati problema. Vidim nova ljubav je na pomolu :D
 
hahaha ipak sam ja zensko i ne vjerujem da bih se upustila u spustanje, rade cu ja sacuvat svoje bubrege xD Posluzit ce zatamnjivanje stakala,to cu svakako uradit samo murja bi me mogla ganjat zbog toga hahaha Al zatamnicu ih pa sta bude :lol: A to da bude sto ocuvaniji, pa i nisam bas veliki strucnjak po tom pitanju pa cu to prepustit nekome ko se razumije bolje ;) a ljubav, to vjerujem da si mislio prema alfici hahahaha pa naravno,oduvijek ih volim :123:
 
Član
mala muu je napisao(la):
hahaha ipak sam ja zensko i ne vjerujem da bih se upustila u spustanje, rade cu ja sacuvat svoje bubrege xD Posluzit ce zatamnjivanje stakala,to cu svakako uradit samo murja bi me mogla ganjat zbog toga hahaha Al zatamnicu ih pa sta bude :lol: A to da bude sto ocuvaniji, pa i nisam bas veliki strucnjak po tom pitanju pa cu to prepustit nekome ko se razumije bolje ;) a ljubav, to vjerujem da si mislio prema alfici hahahaha pa naravno,oduvijek ih volim :123:

Kad legne auto tamni stakla obavezno. Kod mene je nazad zatamnjenje 100%, a planiram i stakla vozaca i suvozaca isto zatamniti 100% a sajbu naprijed sa nekih 30 % :icon_biggrin: I da naravno da sam mislio na ljubav izmedju tebe i romea:D nisi valjda pomislila da ti se slepam onako za okole :lol: Pozzz i sretno u kupovini ;)
 
Član
ja ne znam prvo ko moze porediti JTD 115 PS sa ovim...

a kao drugo ko moze gledati koliko trosi... :D

vozi i uzivaj...:cool:
 
Član
gaga je napisao(la):
ja ne znam prvo ko moze porediti JTD 115 PS sa ovim...

a kao drugo ko moze gledati koliko trosi... :D

vozi i uzivaj...:cool:

A vidis jaro da ima delegata koji mogu porediti, ali hajd nije bitno svako ima svoj cejf a ja cu za svoj uvijek iznaci neka sredstva da naspem benzin kad god mi je volja i u blok :D
 
Top