Alfa Romeo 147, 1.6 benz - mišljenja

Alfa Romeo 147, 1.6 benz - mišljenja

Član
220 na satu, 210 vozio je
Tako ti je inace kod 90% od auta.
Moj je Z4 pokazivao vmax 245kmh a na GPS bilo 238kmh.. (razlika 8kmh)
Range Rover Sport posle toga vmax 180kmh a na GPS pokazivalo 171kmh.. (razlika 9kmh)
Moja sadasnja Alfa 147 2.0TS vmax 215kmh a na GPS pokaziva 210kmh (bas prekjucer probao)

Kod B vectre je inace isto oko 5 kmh razlike na vmax. (tako ikazu na DE vectra forumima)
 
Član
Tako ti je inace kod 90% od auta.
Moj je Z4 pokazivao vmax 245kmh a na GPS bilo 238kmh.. (razlika 8kmh)
Range Rover Sport posle toga vmax 180kmh a na GPS pokazivalo 171kmh.. (razlika 9kmh)
Moja sadasnja Alfa 147 2.0TS vmax 215kmh a na GPS pokaziva 210kmh (bas prekjucer probao)

Kod B vectre je inace isto oko 5 kmh razlike na vmax. (tako ikazu na DE vectra forumima)

Moja raga ide 205, a u manualu mu je 198 max speed,,,
 
Član
Hahah, auto je prešlo 117000km i mijenjano mu je kako vlasnik kaže SVEE,,,
Koja reklama za Alfu
 
Super Moderator
nebitno za kilometrazu, al ove stvari uradit na ovom autu je jako skupo.. samo prednji trap da uradis je oko 700KM plus sto su powerflex seleni stavljeni naknadno.. nazad je to malo jeftinije al opet ima dosta selena i to kosta. ova unutrasnjost je od alfe GT, sjedista i sredisnja konzola i ova sjedista i konzola su jako skupa i rijetka.. felge su takodje od alfe GT blackline, jako rijetke i poprilicno skupe + sto su nove gume na njima a svi znamo da 18'' nisu jeftine.. B6 amortizeri isto nisu jeftini, a jos sam pito vlasnika sta je radjeno na autu i kaze da auto ima hibrid turbo od alfe 159 2.4 mjet 200KS, i naravno custom remap da bi to radilo kako treba... po mom misljenju auto ima cca 200-210KS i nije jeftino dici 60-70 KS
na ovom autu se bas vidi da je dobar al zato i kosta :)
 
Član
Sad ja pricao s covjekom i vec je za pik fail :)
Kaze da nije unutrasnjost od gt nego je ovo posebna i ujedno najjaca oprema 147. Sto me nerviraju ove nase bosnje kupi full auto i onda kao da smo mi zaostali pocne kao specijalno nesto iz fabrike :)
 
Član
Sad ja pricao s covjekom i vec je za pik fail :)
Kaze da nije unutrasnjost od gt nego je ovo posebna i ujedno najjaca oprema 147. Sto me nerviraju ove nase bosnje kupi full auto i onda kao da smo mi zaostali pocne kao specijalno nesto iz fabrike :)

Amen to that...
Još da je reko švabo što napravi to je stroj :D ...
 
Top