A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
Žalosno je to , da ima i takvih ljudi ... ovo nije iskustvo samo člana bertony , ovo se desilo mnogo više puta i ko zna koliko je ljudi prevario i koliko novca ukrao ... !!
_bertony , copirao sam tvoj post na AK Crankshaft forum da znaju svi !
inače A3m u bl je zatvoren , kad prolazim autoputem,bacim pogledom , ono sve prazno ...nigdje nikog ....
 
BHT Ovisnik
nisi jedini

meni samo nije jasno odakle ti toliko zivaca da ih trpis uz glupe isprike,isti dan bi upalio auto pokupio jos raje i otisao,ako nista ne bude od love fino uzet robe u vrijednosti duplo nego sto ti duguje pa ce znati kako je to:icon_mad:
 
Član
od sad u temi okupljanje nadjete se lijepo i pravac banja luka , siguran sam da bi vas podrzali i jos mnogi ...


j*ote zivot sta se radi , a ja mislio reko oni ozbiljni vidim da je adi radio auto kod njih ...:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Super Moderator
BaXRS4 je napisao(la):
Samo je pitanja vremena kada će da nalete na nekoga komu nije do pisanja postova, nego do konkretnih stvari, pa im bude veselo. A tebi predlažem odvjetnika.

potpis ko kuca brate !
kad naleti na takvog kasno ce mu bit ;)

zato i vi pozurite sa tuzbama da vam se vrate pare prije nego sasa ne naleti na jednog takvog pa ne bude kasno
 
Član
Kolega iz Srbije.
Ista stvar, naručio i platio feluge u junu.
Srećom samo malo sam bio ukljućen u slučaj. Trebao mu ja nedavno to dovući do BG-a, pošto sam išao poslovno i ista priča. Stiće za pola sata, za sat, kamiondžija na sahrani bla, bla, bla. Čekao naveče do 12h.
Užasan je osjećaj kad te neko prevari, mogu misliti kako ti je. Srećom ja nisam ništa naručio ali ipak se čovjek ružno osjeća kad neko u mom gradu radi takve stvari.
Banjalučani nisu takvi.
 
N

nenad

Al ljudi dragi pa oni varaju narod vec dugo, bile su neke teme ali su obrisane, sta ti bi da narucis prije par mjeseci od njih kad si znao da su levati? Kakav smrad j*ote, pa opravdanja su mu presmjesna. Brate sjedi u auto, idi gore nadji ga i uzmi svoje pare, ako treba ostani dan,dva, nek ti neko od raje iz BL pokaze gdje zivi i zavrsi to.
 
Član
Stvarno bezobrazno, a ko bi rekao, predstavljali se kao ozbiljna firma i ljudi, a ustvari suprotno...
 
Član
sto kaze nenad to je jedino resenje, ko zna mozda covjek planira il je otisao iz drzave, ko zna kolko je raje izlevatio a sto mi ne znamo??.......:icon_mad:
 
cist bezobrazluk druze,nego kako ti vec neko rece skupi te se vi par tunera koje vas je zavrno i pravac BL po naplatu i posluzite se fino i to uz kamatu i izadjete,a tog Sasu ako zateknete ispljujete sram ga bilo ...........
:icon_mad::icon_mad:
 
Član
otidjite i namlatite covjeka, uzmite mu sve iz radnje, ili mu razbijte radnju druge nema..
 
Član
I još nešto.
Ako je tačno, nikako nije u redu brisanje tema sa negativnim iskustvima, bez obzira što je A3M sponzor.
Ljudi su mogli na vrijeme biti upozoreni i vjerovatno se ne bi desilo to što se desilo.
Ja sam se iznanadio kad je mi kolega iz Srbije rekao šta se dešava. Pošle godine sam uredno dobio par stvari iz A3M-a, doduše uz kašnjenje ali sa popustom.
 
Član
ccc :icon_mad: isto sam citao iskustva momaka i koliko su dugo cekali a neki nisu jos dobili iako su cekali preko godinu dana.Nego evo citam onaj lik BLACK KNIGHT sto dugo ceka dosta stvari ali ono bas dugo cak mu je jednom dolazio u BL po branik,i liku pravo dopizdilo tako da ti probaj sto prije vidjeti sta,jer sta znas sta ce biti s ovim a poruka je pisana prije 4 dana znaci svjeze , evo dio textra :)


Posto je sa gosponom Sasom nemoguce stupiti u kontakt, da najavim ovdje svoju odluku:
-povlacenje narudzbe (od prije vise od godinu dana) Simoni Racing volana (trenutno je kod mene Type-X-ov koji ce ostati, i koji kosta 50 eura na A3M-ovoj stranici, a naruceni SR kosta 360 KM, znaci razlika 260 maraka
- 3 kill switcha, 45 KM
- ostatak novca od cukica i nosaca koji ce biti vraceni po povratu novca, a to je 150 KM
Ukupno - 455 maraka
Ili cemo Sasa to rijesiti lijepo, ili na ruzan nacin, a ja sam za ovo prvo, sto je izgleda sa tobom nemoguce..meni nije mrsko opet dolaziti u BL ako treba ali ovaj put nece biti sve tako fino kao prosli put, jer si presao sve granice..mogao si napraviti tako mnogo, a napravio si nista..prvi sam ja radi tvojih postupaka skinuo reklamu sa auta, jer ne zelim da se sramotim, i jos pri tome nepravedno umanjujem ugled A3M-a Ljubljana, i jos su mnogi to uradili, a bice ih sigurno jos...nemoj i dalje testirati moje strpljenje, mozda mozes zaj*avati druge, ali mene neces..i ovo slobodno smatraj javnom opomenom...lijep pozdrav..
 
Član
A trebalo bi se fino obratiti pismenim putem isto tako u A3M sjediste u Ljubljani pa im sve fino reci sta i kako
a naravno sa ovim prevarantom isto tako zavrsiti
 
Top