A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
allroad je napisao(la):
znam za BLACK KNIGHT, raspitivao se covjek kod advokata oko tuzbe, i da bi trajale godine da se to izganja
BLACK kNIGHT-u su bili brisani takvi postovi i bio je banovan radi A3M dobro se sjecam
i znam da je BLACN KNIGHT pisao da A3M Ljubljana sa tim nema veze, jer oni nabave ono sto on naruci, a pitanje je sta uopste naruci i on je tu robu cekao vise od godinu dana ;)

odnosno jos par stvari sto sam se sjetio
on jos dosta stvari jos ceka... a po branik je isao licno jer sasa NIJE imao vremana da mu posalje a lezao je 3 mjeseca u BL.... itd itd

:cool:
 
Član
Ja sam takodjer jedne prilike otvarao temu a i jos par momaka...ista stvar, doduse dosta manji iznos je bio u pitanju...tacnije negdje oko 200km kako se ja sjecam za zadnji lonac koji sam cekao 3 mjeseca i nikad nisam dobio...nakon 3 mjeseca cekanja trazio sam novac nazad koji sam 2 mjeseca nakon toga dobio, doduse uz 20km kamate koje su mi uplatili iz razloga sto nisam dobio robu...nisi ni prvi a nadam se da si zadnji koji je ovako prosao kod njih...velik je to novac u pitanju i nista drugo ti nepreostaje nego neku tuzbu da pokrenes pa bi se bar gospoda iz Ljubljane trebala ukljuciti u problematiku poslovnice u BL jer ipak je to njihova podruznica...

Nadam se da ces uspjeti vratit novac jer robu neces nikad dobiti to je sigurno. Sretno!
 
Početnik
momci moji dragi ( i djevojke ) dame, gospodo , jel vi kontate da nista ni prvi ni zadnji koje je taj covjek prevario , i to se ponavlja evo vec par puta,

ja znam Za Adi za Audi A3 bijelim, znam evo za tebe , znam jos za dosta momaka koji su imali problema,

neznam zasto jednostavno ne zaboravite da to postoji, i neznam zasto pored firmi koje su ovde u Sarajevu idete bilo gdje vani i ganjate druge ljude, koji su se do sada pokazali kao nepouzdani, naravno cast izuzetcima, ali A3M BiH je samo jedan ogranak i robu koju narucite mora se prvo dopremiti u Sloveniju, iz Slovenije u BiH p aonda do vas,

osim toga iako se doticni predstavlja kao oficijelni , za mnoge brendove nazalost ili na nasu radost smo MI exluzivni zastupnici za BiH, imamo tradiciju , radimo 5 godine vec , imamo mozda i neku zadovoljnu musteriju , OK moze se svakom desiti da robe kasni , ali vise od 7 dana nikako, ja sam dosta puta iz raznoraznih razloga isao na svoju stetu da ispostujem kupce. I opet bi samo daaaa mustearije budu zadovoljne,

neke stvari su skuplje , neke nisu , medjutim ako se radi oficijelno sam proizvodjac diktira cijenu za krajnjeg kupca, i ja se pridrzavam iste dok mogu, cesto iz administrativno - logistickih razloga to nismo u mogucnosti ali vjerujte da sve sto ima u svijetu mozete imati na kucnim vratima, vase je samo da izaberete i porucite.

Takodje nebi sada pricao o onima koje naruce nesto pa odustanu od kupnje, nazalost je tako i meni se desavalo kako da mi roba stoji mjesecima koju je neko narucio pa odustao tako mi se desavalo da neko se pomiri sa tim da mu propadne avans jer nema ili nece da plati ostatak i podigne svoju robu ali sve je to u krugu koji se vrti

Mi smo malo trziste , vjerujte jedna Madjarska ili Poljska proda za 7 dana koliko BiH za godinu i mi svi koji se bavimo ovim poslom to radimo iz meraka i zadovoljstva, i vjerujte ako mislite da se od ovoga moze zivjeti varate se koliko to god smjesno zvucalo ali mjesecne troskove jedna firme tuning oprema koja se proda u BiH nemoze pokriti ( da ne spominjem plate radnika, i slicne stvari .. ) .

Vjerovatno ste primjetili kako je ove godine broj firmi koje se bave ovim poslao se drasticno smanjio pa su sada tu 2 ili 3, to govori o tome koliko je ovakvo poslovanje neodrzivo u nasim uslovima...
 
e golemo i meni se tako desilo da me frajer iz srbije izradi za 150eura posaljem mu ih za elektroniku od motora i nikad vise ni njega ni elektronike... nema vam druge nego se skupite bejzbolke u gepkt i u banjaluku po svoje.... :icon_mad:
 
Ja sam vec davno napiso slisco ovome sto je bertony dozivio skoro isto mi se desavalo,meni je cak duzan neke stvari da sad ne nabrajam al fina je cifra,mene je zavlacio jedno godunu dana za robu, pa sad ce, pa sutra ce , carnia itd.....
Pa zbog njega sam morao da farbam auto dva puta

Ja nebi preporucio ni najgorem dusmanu da sta kupiu A3M-u,a stid me kazem kad me neko pita gdje sam radio auto ccc

Imam jos ja texta da pisem tri dana samo da sjetim
 
Član
Samo da kazem, ja jos uvijek cekam povrat svojih 200 marki pologa za plinske amortizere koji nikad nisu dosli...sad sam nabavio gewinde, i opet para nema...naganjam se sa Sasom od kraja 6-og ili pocetka 7-og mjeseca, vishe nisam siguran, ali ima ihihihi mjeseci :icon_rolleyes:

Da ne spominjem start/stop button itd...:icon_rolleyes:
 
Član
Samo je pitanja vremena kada će da nalete na nekoga komu nije do pisanja postova, nego do konkretnih stvari, pa im bude veselo. A tebi predlažem odvjetnika.
 
Imao sam i ja slicnog iskustva,al ja sam bar dobio robu,ali robu sam cekao oko 2 i pol mjeseca,a trebala je stici u roku od 15-20 dana.I to na kraju nakon tih dugih 2 i pol mjeseca dosla mi je POGRESNA roba,ipak sva sreca isti dan sam vratio tu pogresnu robu i dobio ispravnu sutradan i kazem moje iskustvo nije ni izbliza sj*ano ko tvoje,al ipak sam iz svega izasao nezadovoljan i vrlo vjerovatno nikad vise necu poslovat sa tom firmom.

Steta je samo sto je ta firma glavni sponzor ovog foruma,al sta je tu je.

Nadam se samo da se ova tema nece brisati.
 
Član
bruka i sraMota... ja mislim da se njihov banner i reklama ne zasluzuju vise da budu na ovom sajtu..:icon_mad::icon_mad:, jer ce danas sutra neki novi clan koji nije upucen u ovo naruciti...:icon_mad::icon_exclaim:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Steta je samo sto je ta firma glavni sponzor ovog foruma,al sta je tu je.

Nadam se samo da se ova tema nece brisati.

Ta firma ima ugovor sa nama do 12 mjeseca, moramo to ispostovati sa nase strane a tema se nece brisati
 
Nisam nikada poslovao sa A3M-om, ali sam do sada imao potpuno suprotno misljenje o njima.
Ono sto vama preporucujem je da se sad svi dogovorite, uzmete advokata i podignite tuzbu protiv firme i doticnog.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Steta je samo sto je ta firma glavni sponzor ovog foruma,al sta je tu je.

Nadam se samo da se ova tema nece brisati.

Ta firma ima ugovor sa nama do 12 mjeseca, moramo to ispostovati sa nase strane a tema se nece brisati
sreca pa nije duze vremena sponzor, :icon_exclaim:
 
Top