1.2 TSI, mane, prednosti itd ? Druge "alternative"

1.2 TSI, mane, prednosti itd ? Druge "alternative"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
s1ck je napisao(la):
iako je meni fabia mk2 jedan od najodvratnijih auta u zadnje vrijeme, ova monte carlo dosta bolje izgleda cak sto vise kad se METNU neke malo agresivnije felge izgedace pravo dobro
btw koji je to motor?

;) a jasta je vec ruzna, slazemo se, i sam sam to spomenuo... al ova monte carlo meni ljepsa od rs-ice... motor vec spomenuti, tsi o kojem se prica 100ponija, pa kud puklo da puklo heh goni ga... jedino cak malo konja za ovako "agresivan" izgled, al neka, sta fali i kulirat da se ljudi dive i vide da ima i finih skoda hahahah


hvala, sto je najvaznije aBd stize ubrzo krajem ove-eventualno pocetak iduce sedmice :icon_biggrin:
 
Član
Dosta bolje izgleda nego obicna a manje konja jeftinija rega mada sam siguran da je njoj dovoljno 1oops za kuliranje po gradu i uzivanje.Mislim da cemo se sloziti da je nekada ruzno ljepo a ovo je bas to;)
druze da te sluzi i da budes zadovoljan.
 
raymo je napisao(la):
Dosta bolje izgleda nego obicna a manje konja jeftinija rega mada sam siguran da je njoj dovoljno 1oops za kuliranje po gradu i uzivanje.Mislim da cemo se sloziti da je nekada ruzno ljepo a ovo je bas to;)
druze da te sluzi i da budes zadovoljan.

to kad pijan baris neku trebu :icon_question::D:D
 
Član
Gad gledaš u salonu fabiju običnu i ovu mc kao dva druga auta iznutra a i vana :)

Jesul 16' 205 :)

Osim opreme mc jel ima još šta za izdvojiti?

btw koliko su ti procijenili auto? jesil zadovoljan procjenom
 
Član
hvala ljudi ;)

a zadovoljan procjenom, 5500-5800, salonska procjena, bez natezanja i najjednostavnije... bez zimulja novih koje cu da prodam, jer su 14-ke, a ne mogu na fobiu mc, 15ke minimum radi diskova sada,

alu su 16" 205/45,
a oprema monte carlo; ABS, MSR + EBC, servo upravljač podesiv po visini i dubini, električni podizači prozora naprijed, manuelni klima-uređaj "CLIMATIC", mjerač vanjske temperature, djeljivo zadnje sjedište, prednja svjetla za maglu, manuelno podešavanje visine vozačkog i suvozačkog sjedišta, unutrašnje osvjetljenje sa odloženim dejstvom, kočni diskovi na zadnjoj osovini, bočne zaštitne lajsne na vratima – crne, aluminijum dekor umetci, zračni jastuk za vozača i suvozača, pretinac ispod suvozačevog sjedišta, grijani i električno podesivi vanjski retrovizori, rezervni točak punih dimenzija, sportski odbojnici, specijalne vanjske obloge na blatobranima, zadnji difuzor, staklo prednjih svjetala u crnoj boji - projektor halogen svjetla, sportska maska hladnjaka, crni krov i spojler na petim vratima, sportski podešeno podvozje, bočni zračni jastuci naprijed, sportska kožna ručica mjenjača i kožom obložena ručica parkirne kočnice, gume 205/45 R16, aluminijumske felge "COMET" 6,5x16 (crne), interijer "PULSE" (crveno crni), komforna sportska sjedišta, aluminijumske papučice (gas, kočnica, kvačilo), kožni trokraki sportski upravljač, tamno tonirana / zatamnjena stakla od B stuba, oznaka "Monte Carlo" na vratima vozača i suvozača

plus; maxi dot, naslon, zakljucavanje cd mp3 blues mislim, nezz ni sam tacno sta jos, ima ugl opreme i vise nego sto sam mislio uzet...

zato sam je i uzeo, opremljena, fin motorcic, i daleko ljepse izgleda od standardne, jos na lageru te necu cekat do 90dana :icon_biggrin:
 
super. lijepa je monte carlo. neka ti je sa srecom auto ;)

prvo sto trebas uradit je ovo crno oko rubova ofarbati u zuto :D
 
Legend
mogu mislit sretan si ko malo dijete:icon_biggrin:
cestitam i nek je sa srecom, auto je odlicno;)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Pročitaj ovo prije nego kupiš TSI motor... ispod imaš nezadovoljne kupce širom njemačke što koriste TSI motor...

http://www.automotosvijet.com/index.php/auto-tehnika/5255-motor-godine-1-4-tsi-problem-lanac-volkswagen-motor

nemoj savjetovati covjeku da cita tekstove ovog retarda ;)

1,2 tsi motor se extra pokazao. u golfu 6 fino ide, a nije mu ni potrosnja velika. a pretpostavljam da je fabia i laksa. sve u svemu, neka je sa srecom sa novom vozilicom ;)
 
Član
interijer Crveno-crni sa žuto-crnim exterijerom i crnim alu felgama?
Ajd dobro :D
Nek ti je sa srećom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top