Žuti Audi A3 Sarajevo ?

Žuti Audi A3 Sarajevo ?

BHT Ovisnik
Pozdrav, kolega mi zeli uzeti auto, zapeo je za ovog audia, misli ga gledati,pa bih volio unaprijed znati nesto o njemu. Ipak je upecatljiv pa netko od forumasa pretpostavljam da ga poznaje. Na oci preko slika sve fino djeluje, ali me najvis ebrine kilometraza od 140 000km. Nekako mi je to premalo za auto star 12 godina. Zatim da li je lupan i sl. , jer vidim pise nesto u fazonu da su farovi mjenjani ili sta,nisam skontao.
Pa ako tko sta zna bio bih mu zahvalan :)
http://www.olx.ba/artikal/17253551/audi-a3-1-9-tdi-s-line/
 
Član
Ja se sjecam kad sam ja kupovao auto prije 3 god da se prodavao mislim isti ovaj, jer je po sjecanju sve isto, a sumnjam da ih ima vise ovakvih u Sa. I meni je tada kilometraza bila sumnjiva, a cijena je bila daleko povoljnija od A3 modela i u losijem stanju. Mislim da je lik bio iz Buca Potoka. Na kraju nisam ni otisao da ga pogledam.
 
Super Moderator
ima moj drug boljeg za tako slicnu lovu, mogu ga pitati jel odusto od prodaje il jos prodaje
 
Član
Lijeva vrata nisu iste boje ili nije bok , to se vidi sa slika , za kilometrazu , moze biti ali veca vjerovatnoca da nije stvarna , mozda zna neko auto iz prve ruke ;)
 
Član
Samo mu pogledaj ono gdje se svjetla pale koliko je oguljeno, tako je sigurno i gdje su podizaci stakala, to je mana znas i sam kod vw, audija, seata, skoda kada predu preko 200 hiljada i +, kod mene je presao 185hiljada pa se nije ogulilo.

Ps. evo o cemu pricam

http://www.olx.ba/artikal/17370277/audi-a3-s-line/

Ovaj je presao 265 hiljada i vidis kako mu je oguljeno gdje se pale svijetla, bas kao u ovog zuto je jos i vise

Ja ga ne bi dabe jer u ovom stanju kao sto je na slikama on nije ispod 250 presao brat bratu
 
Poslednja izmena:
Član
Samo mu pogledaj ono gdje se svjetla pale koliko je oguljeno, tako je sigurno i gdje su podizaci stakala, to je mana znas i sam kod vw, audija, seata, skoda kada predu preko 200 hiljada i +, kod mene je presao 185hiljada pa se nije ogulilo.

Ps. evo o cemu pricam

http://www.olx.ba/artikal/17370277/audi-a3-s-line/

Ovaj je presao 265 hiljada i vidis kako mu je oguljeno gdje se pale svijetla, bas kao u ovog zuto je jos i vise

Ja ga ne bi dabe jer u ovom stanju kao sto je na slikama on nije ispod 250 presao brat bratu

Postoje sverceri koji zamijene prekidac od svjetala i oni koji to ne rade :D
Kod mene audi presao 318 hiljada, 2007.godiste, a nije nista oguljeno...
 
Član
ovo nije auto da neko kupi i da se namiri , ovo je dobro ako imas nesto pa zamjenis za njeg pa malo ga vozas i opet ga proslijedis dalje ..... po svemu sudeci vozi ga neki mladi vozac i bas ga je ocerupo
 
BHT Ovisnik
Jebat ga,onda odustajemo. Naravno mozete ponuditi ako imate sta,odgovara i linija prije ovog, ili ovaj,prednost ovaj 1.9 motor, budzet je 10ak, prije je bio 8,pa je sad povecao i ne misli vise dizati,to je max
 
Član
Znaci na osnovu par neprovjerenih informacija odustajes od kupnje?

ako ti se auto svidja, odes vidis provozas. ako je sve ok, odes do majstora na dizalicu da se vidi kakoi sta. ako sve stima, plati i vozi.

na autu od 12 godina se gleda stanje a ne kilometraza. to je samo brojka koja moze biti prava a i lazna. Ako je stanje ok, auto se kupuje. Poslije se skida il dize da komsija bude zavidan na dobrom autu i malo km
 
BHT Ovisnik
Kolega kupuje auto,ja sam mu izasao u susret da vidim zna li ga itko, dok ga ne steti to je neki sarajevski trkac,a vec sam imao losa iskustva s njima, na sto su me i clanovi upozorili kasnije, njemu je to dovoljno da odustane.
Ja sebi trenutno kupujem drugog terenca, na piku sam ih nasao nekoliko i vec danas sam obisao 3 grada da ih pogledam,a planiram ici dalje i do Bihaca i na kraju cu uzeti sebi najboljeg,ali ne kupujem audia ja nego kolega. Mada tesko da bih ga i ja uzeo
 
Top